środa, 16 czerwca 2021 08:19

Tarnów. Basen letni szykuje się do sezonu. Będą ograniczenia

Autor Aleksandra Tokarz
Tarnów. Basen letni szykuje się do sezonu. Będą ograniczenia

Ostatnie przygotowania do otwarcia pływalni letniej na Górze św. Marcina trwają. Zgodnie z zapowiedziami Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, obiekt będzie czynny już od tego piątku, 18 czerwca.

- Zanim jednak basen zostanie otwarty, na obiekcie wykonywano przygotowania przed sezonem - miały miejsce coroczne przeglądy i prace modernizacyjno-remontowe. Sprawdzono niecki i w razie potrzeby uzupełniono w nich glazury - informuje tarnowski samorząd.

W lecie czynne będą także kryte pływalnie - Park Wodny przy ul. Piłsudskiego oraz Miejski Dom Sportu przy Traugutta w Mościcach. Należy jednak pamiętać o wciąż obowiązujących w tych miejscach ograniczeniach.

Zgodnie z panującymi obostrzeniami limit osób przebywających na „Marcince” wynosi 50 proc. obłożenia, czyli jednocześnie na basenie może przebywać 1200 osób. Park Wodny może przyjąć 120 osób, basen w Mościcach 60. Można korzystać ze wszystkich atrakcji, jak jacuzzi czy zjeżdżalnia.

Aktualne informacje oraz ceny za wstęp znaleźć można na stronie TOSiR.

Tarnów. To było prawdziwe sportowe święto. Młode siatkarki rywalizowały o Puchar Małgorzaty Glinki
Wiadomości Tarnów. 161 zawodniczek rywalizowało w Ogólnopolskim Turnieju Minipiłki Siatkowej o Puchar Małgorzaty Glinki.

fot. UM Tarnów

Tarnów - najnowsze informacje

Rozrywka