piątek, 18 grudnia 2020 10:24

Tarnów: Kierowców czekają trzymiesięczne utrudnienia w rejonie ul. Lwowskiej

Autor Aleksandra Tokarz
Tarnów: Kierowców czekają trzymiesięczne utrudnienia w rejonie ul. Lwowskiej

Od wczoraj (17 grudnia) obowiązuje tymczasowa organizacja ruchu w okolicy ronda na ulicy Lwowskiej. Zostały zamknięte wyloty na ulice H. Marusarz i Środkową. Wprowadzone zmiany będą obowiązywały około trzech miesięcy.

Decyzja podyktowana została koniecznością realizacji robót budowlanych w ramach pierwszego etapu rozbudowy ulicy Lwowskiej.

-Przypomnijmy, modernizowany jest odcinek od potoku Małochlebówka do wjazdu do Szpitala im. św. Łukasza. Jego zasadniczym elementem będzie gruntowna przebudowa ronda, które w jej efekcie będzie miało dwa pasy ruchu - informują władze Tarnowa.

Tarnów: Od nowego roku bilety autobusowe podrożeją!
Decyzją radnych od przyszłego roku mieszkańcy Tarnowa zapłacą więcej za jednorazowe bilety komunikacji miejskiej. 30-minutowe jednorazowe bilety w formie papierowej, zakupione w dowolnym punkcie sprzedaży oraz za pośrednictwem telefonu komórkowego lub karty płatniczej w autobusie podrożeją z 3,20 n…

W czasie trwania prac przejazd przez rondo będzie utrzymany wzdłuż ulicy Lwowskiej i do ulicy Okrężnej. Oznakowanie pionowe i poziome wskazują wyznaczone trasy objazdu – dojazd do ulicy H. Marusarz odbywa się przez ul. Środkową.

inf./fot. UM Tarnów

Tarnów - najnowsze informacje