piątek, 18 czerwca 2021 08:59

Tarnów. Młody motocyklista zapomniał o limitach? Gnał 160 km/h w terenie zabudowanym

Autor Aleksandra Tokarz
Tarnów. Młody motocyklista zapomniał o limitach? Gnał 160 km/h w terenie zabudowanym

Zapomniał o limitach? W sobotę młody motocyklista gnał w terenie zabudowanym 160 km/h. Zbyt szybką jazdę zakończyli policjanci tarnowskiego ruchu drogowego.

Tarnowscy policjanci zwracają uwagę na zbyt szybką jazdę kierowców w Tarnowie i powiecie tarnowskim. - Nie ma żadnej taryfy ulgowej dla tych, którzy przepisy ruchu drogowego nagminnie łamią i nie stosują się do wskazanych znakami drogowymi i przepisami ograniczeń prędkości - mówi asp. sztab. Paweł Klimek, rzecznik prasowy tarnowskiej policji.

W sobotnie popołudnie przekonał się o tym boleśnie 26-letni mieszkaniec powiatu tarnowskiego, który na drodze powiatowej z ograniczeniem do 50 km/h rozpędził swój motocykl do prędkości niemal 160 km/h. Popełniając takie wykroczenie został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych, a na jego koncie kierowcy przybyło dodatkowych 10 punktów karnych.

Skrzyszów. Śmieciarz stanie przed sądem. Wpadł przez ... zdjęcie rentgenowskie
Wiadomości Tarnów. 24-letni mieszkaniec Skrzyszowa postanowił uporządkować poddasze swojego domu, a śmieci porzucił w lesie...

Policjanci umożliwili mu dalszą jazdę, jedynie przez najbliższe 24 godziny. - Wolniejsza jazda sprawi, że też dojedziemy do wybranego celu, a nie spowoduje niepotrzebnych nerwów i stresu. Z chwilą jakiegokolwiek zdarzenia drogowego nie będziemy obarczeni winą niebezpiecznej jazdy. W przypadkach takich wykroczeń nie będzie żadnej taryfy ulgowej - dodaje rzecznik.

fot. KMP Tarnów

Tarnów - najnowsze informacje