poniedziałek, 17 maja 2021 12:17

Tarnów. Trzy przystanki zmieniają swoją lokalizację. Sprawdź które

Autor Aleksandra Tokarz
Tarnów. Trzy przystanki zmieniają swoją lokalizację. Sprawdź które

W związku z przeniesieniem ruchu na północną stronę jezdni ulicy Lwowskiej, trzy przystanki autobusowe zmieniły swoją lokalizację. Dotyczy to miejsc, na których zatrzymują się autobusy linii nr 1, 9, 31, 33, 34 i 44.

Przystanek Lwowska – Rzędzin został przesunięty w swoje nowe docelowe miejsce - za skrzyżowaniem ulicy Lwowskiej z ulicą Heleny Marusarz. Na tym przystanku będą zatrzymywały się autobusy linii 1, 9, 33, 34 oraz 44. Przystanek nie będzie już ujęty w przebiegach tras linii nr 31 w kierunku Góry św. Marcina oraz linii nr 1 w kierunku Mościc.

Przystanek Lwowska-Okrężna został przesunięty na czas remontu na północną część jezdni ulicy Lwowskiej, mniej więcej na wysokości starego przystanku. Na nim będą zatrzymywały się autobusy linii nr 1, 9, 31, 33 i 44 wykonujące kursy w kierunku szpitala, autobusy linii nr 1 w kursach wykonywanych w kierunku al. Jana Pawła II oraz autobusy linii nr 34 w kursach wykonywanych w kierunku os. Nauczycielskiego.

Przystanek Lwowska – Cmentarz także został przesunięty na północną część jezdni. Na tym przystanku będą zatrzymywały się autobusy linii nr 34 w kursach wykonywanych w kierunku os. Nauczycielskiego.

Nie było ich ponad miesiąc. Pociągi na trasie Tarnów – Nowy Sącz, Krynica i Jasło wracają
Wiadomości Tarnów. Koniec z zastępczą komunikacją autobusową. Pociągi na trasie Tarnów - Nowy Sącz, Krynica i Jasło wracają.

inf./fot. UM Tarnów

Tarnów - najnowsze informacje