poniedziałek, 28 grudnia 2020 12:23

Ten przedsiębiorca z Bochni udowadnia, że sukces w dobie koronawirusa jest możliwy

Autor Mirosław Haładyj
Ten przedsiębiorca z Bochni udowadnia, że sukces w dobie koronawirusa jest możliwy

Pochodzi z Bocheńszczyzny. Tu zbudował biznes, który rok do roku notuje wzrost sięgający 80% przychodów. Jego firmy z lockdownu wyszły silniejsze, a dziś podbija rynek polski i szykuje się do ekspansji zagranicznej. Czy coś może go zatrzymać?

Krawczyk Polska jest spółką działającą na rynku lokalnym. Skupia się na wynajmie narzędzi i sprzętu budowlanego, serwisie oraz usługach wyburzeniowych z wykorzystaniem specjalistycznych, dedykowanych rozwiązań maszynowych. Grupa Krawczyk z kolei jest spółką zakupową, która koncentruje się na budowaniu zaplecza magazynowego, logistycznego oraz technologicznego, wspierając przy tym swoich dystrybutorów oraz podmioty powiązane. Natomiast marka isprzęt.pl to obecnie największy kanał dystrybucji lekkiego sprzętu budowlanego oraz przemysłowego, notujący przychody z kanału e-commerce na poziomie 12 mln zł.

Z założycielem obu przedsiębiorstw i sklepu, panem Wojciechem Krawczykiem, porozmawialiśmy nie tylko o tym, w jaki sposób udało mu się osiągnąć sukces, ale także o roli internetu w prowadzeniu własnej dzielności gospodarczej oraz tym, co można zrobić dla swojej firmy w obecnej sytuacji.

UWAGA, UWAGA ROZDANIE!!!!!

Mamy dla Was TRZY bony o wartości 50 zł każdy do wykorzystania w sklepie internetowym iSPRZĘT.pl. Trafią one do trzech pierwszych osób, które wyślą maila na adres: konkurs@glos24.pl, wpisując w temacie iSPRZĘT.pl

W treści maila trzeba podać kompletne dane teleadresowe do wysyłki nagrody: imię i nazwisko, ulicę, numer domu i mieszkania, kod pocztowy, miasto, numer telefonu. Nic więcej nie trzeba! Bony trafią do osób, które spełnią wszystkie powyższe warunki. Rozdanie trwa do czwartku 31 grudnia, do godz. 15:00. Zwycięzców powiadomimy o wygranej mailowo.

koronawirus najnowsze informacje
Rozmowy na Rękawce

Rozmowy na Rękawce - najnowsze informacje