wtorek, 23 stycznia 2024 09:42

To idealna okazja, aby bliżej poznać ich pasję i poświęcenie. Tarnowscy strażacy grają z WOŚP

Autor Katarzyna Jamróz
To idealna okazja, aby bliżej poznać ich pasję i poświęcenie. Tarnowscy strażacy grają z WOŚP

Tarnowscy strażacy aktywnie włączają się w 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. – Od poniedziałku (22 stycznia) do soboty (27 stycznia) w godzinach od 9 do 16 zapraszamy do odwiedzin w naszych strażnicach przy ulicy Klikowskiej 39 oraz Błonie 2A w Tarnowie – czytamy na Facebooku Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Tarnowie.

Tarnowscy strażacy aktywnie zaangażowali się w 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mundurowi nie tylko otwierają drzwi swoich strażnic dla lokalnej społeczności, ale także zachęcają najmłodszych fanów pożarnictwa do odwiedzenia Sali Edukacyjnej „Ognik”. Tam czekają na nich krótkie zajęcia o tematyce bezpieczeństwa, które z pewnością dostarczą zarówno wiedzy, jak i radości. Mundurowi zachęcają również do organizowania się w kilkuosobowe grupy. Dla odwiedzających nie zabraknie kawy i herbaty.

#SłużbyDlaWOŚP w Tarnowie Tarnowscy strażacy włączają się aktywnie w 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy....

Opublikowany przez Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Tarnowie Poniedziałek, 22 stycznia 2024

Najważniejszym punktem tych dni będzie niedziela (28 stycznia), kiedy to w godzinach od 12 do 20 odbędzie się finał akcji w okolicach tarnowskiego rynku. To idealna okazja, aby bliżej poznać strażacką pasję i poświęcenie, a także zobaczyć na własne oczy pojazdy oraz sprzęt ratowniczy używane przez tarnowskich strażaków. To nie tylko prezentacja techniki, ale również okazja do rozmów z funkcjonariuszami, którzy chętnie podzielą się swoimi doświadczeniami i wiedzą.

Fot. Ilustracyjne/Unsplash

Tarnów - najnowsze informacje

Rozrywka