środa, 6 października 2021 10:12

Tragedia w Bielczy. Nie żyje czterolatka. Wpadła do oczka wodnego

Autor Mirosław Haładyj
Tragedia w Bielczy. Nie żyje czterolatka. Wpadła do oczka wodnego

Do tragicznego wypadku doszło we wtorek (5 października). 4-letnia dziewczynka zmarła, po tym jak wpadła do znajdującego się obok jej domu oczka wodnego.

Państwowa Straż Pożarna w Brzesku otrzymała zgłoszenie o wypadku we wtorek (5 października) o godz. 16:12. Przebywająca poza domem 4-latka wpadła do oczka wodnego i zachłysnęła się wodą. Pomimo podjętej reanimacji, nie udało się uratować dziewczynki.

– W dniu wczorajszym w miejscowości Bielcza doszło do utonięcia dziecka 4-letnia dziewczynka, wykorzystując chwilę nieuwagi osób pod opieką których przebywała, wpadła do stawu. Tonące dziecko zauważył spacerujące osoby. Powiadomiono służby ratunkowe. Pomimo przeprowadzonej reanimacji przez Zespół Ratownictwa Medycznego, dziecko zmarło. Na miejscu wykonano czynności z udziałem prokuratora. Trwa postępowanie w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci dziecka, który prowadzi wydział śledczy Komendy Powiatowej Policji w Brzesku – powiedziała w rozmowie z naszą redakcją pełniąca czasowo obowiązki rzecznika prasowego mł. asp. Monika Tomkiewicz.

Inf.: KPP Brzesko

Brzesko

Brzesko - najnowsze informacje