Do tragicznego wypadku doszło w miejscowości Podolsze w powiecie oświęcimskim. W wyniku wypadku przy pracy zginął 56-letni mężczyzna.
Dziś (15.07.2022) o godzinie 7.15 w Podolszu na terenie jednej z firm doszło do tragicznego wypadku przy pracy w którym śmierć poniósł 56-letni pracownik.
Jak ustalili policjanci, dwaj pracownicy usiłowali przepchnąć rębak do drewna. W pewnej chwili maszyna ważąca ok. 20 ton zaczęła się staczać przygniatając 56- latka do innej maszyny.
Aktualnie na miejscu pod nadzorem prokuratora prowadzone są czynności mające na celu wyjaśnienie wszystkim okoliczności tej tragedii.
Mapa: OpenStreetMap








![[27.03.2026] Pogoda na piątek. Więcej słońca, ale poranek nadal chłodny](https://cdn.glos24.pl/2026/03/-23.03.2026--Przed-nami-liczne-zachmurzenia.-Prognoza-pogody-dla-Ma--opolski_w300.webp)










