środa, 18 sierpnia 2021 09:54

Tragiczny wypadek w miejscowości Tropie. Nie żyje 22-latek

Autor Aleksandra Tokarz
Tragiczny wypadek w miejscowości Tropie. Nie żyje 22-latek

Mapa wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym zapełnia się. Kolejny czarny punkt pojawił się w miejscowości Tropie, gdzie w miniony poniedziałek doszło do zderzenia samochodu osobowego i motocykla. Kierowca jednośladu trafił do szpitala. Niestety, lekarzom nie udało się wygrać walki o jego życie.

16 sierpnia był wyjątkowo tragicznym dniem na Sądecczyźnie. Jak już informowaliśmy, tego dnia w regionie, niemal w tym samym czasie, doszło do dwóch, bardzo poważnych zdarzeń. W obu niezbędna okazała się interwencja Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Po godzinie 19 służby skierowane zostały do Mystkowa, gdzie na stromym brzegu doszło do wywrócenia maszyny budowlanej. Ta przygniotła kierującego. Niestety, 57-latek zmarł na miejscu.

W tym samym czasie kolejny dramat rozgrywał się w miejscowości Tropie. Doszło tam do zderzenia dwóch pojazdów – samochodu osobowego i motocykla. - W wyniku tego zdarzenia kierujący motocyklem 22-letni mieszkaniec Sądecczyzny z obrażeniami ciała został przetransportowany przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do szpitala w Krakowie. Niestety nie udało się uratować jego życia. Młody mężczyzna zmarł w szpitalu – informuje podkom. Justyna Basiaga, oficer prasowa KMP w Nowym Sączu.

Na miejscu pracowali policjanci z grupy wypadkowej sądeckiej Policji oraz biegły z zakresu ruchu drogowego. Wszystkie wykonane przez nich czynności, opinia biegłego oraz prowadzone w tej sprawie śledztwo, pozwolą dokładnie wyjaśnić okoliczności i przyczyny tego tragicznego wypadku.

Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę i stosowanie się do przepisów. Policyjna mapa wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym zapełnia się bowiem czarnymi punktami każdego kolejnego dnia, a za każdym punktem kryje się ludzka tragedia.

Policyjna mapa wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym - Wakacje 2021 / fot. Małopolska Policja
Nowy Sącz

Nowy Sącz - najnowsze informacje