poniedziałek, 10 lipca 2023 09:04

Traktor przygniótł 21-latka podczas prac w lesie. Strażacy transportowali mężczyznę na quadzie

Autor Patryk Trzaska
Traktor przygniótł 21-latka podczas prac w lesie. Strażacy transportowali mężczyznę na quadzie

Niewiele brakowało, a mówilibyśmy o tragedii podczas prac leśnych. 21-latek ściągał drewno z lasu za pomocą traktora, gdy maszyna straciła stabilność i przygniotła mężczyznę. Na miejsce wezwano służby ratownicze.

Do zdarzenia doszło w sobotę (8 lipca) w miejscowości Grzechynia w powiecie suskim. 21-letni mieszkaniec powiatu suskiego ściągał drewno z lasu za pomocą traktora. W pewnym momencie maszyna straciła stabilność i przewróciła się, przygniatając mężczyznę.

21-latek samodzielnie wezwał pomoc. Na miejsce skierowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, załogę karetki pogotowia, a także strażaków z OSP Grzechynia, OSP Zawoja Przysłop oraz PSP Sucha Beskidzka.

Dnia 08.07.2023 o godzinie 09:43 zostaliśmy zadysponowani zastępem GBA/Rt do osoby przygniecionej przez ciągnik na...

Opublikowany przez OSP Grzechynia Niedziela, 9 lipca 2023

Druhowie pomogli wydostać się mężczyźnie spod traktora. Okazało się, że 21-latek doznał obrażeń nogi, jednak jego stan jest stabilny. Został on zabrany na specjalnym quadzie przez strażaków do miejsca, do którego zdołał dotrzeć zespół ratownictwa medycznego i mężczyzna już karetką został przetransportowany do szpitala. Śmigłowiec LPR-u został zawrócony do bazy.

fot. OSP Grzechynia

Sucha Beskidzka

Sucha Beskidzka - najnowsze informacje

Rozrywka