sobota, 8 lutego 2020 09:06

Tymbark. Pierwsze Noworoczne Spotkanie Samorządowe

Autor Marzena Gitler
Tymbark. Pierwsze Noworoczne Spotkanie Samorządowe

23 stycznia w remizie OSP w Tymbarku odbyło się Samorządowe Spotkanie Noworoczne, którego organizatorami był Wójt oraz Zarząd Gminy Tymbark.

W wydarzeniu udział wzięli samorządowcy, lokalni przedsiębiorcy, członkowie organizacji pozarządowych oraz instytucji działających na terenie gminy.

Gości powitali Przewodnicząca Rady Gminy Stanisława Urbańska i Wójt Gminy Tymbark Paweł Ptaszek.

Cześć artystyczną, utrzymaną w świątecznym klimacie, przygotowały dzieci z Przeszkolą Samorządowego w Tymbarku, a krótki recital składający się z tradycyjnych pastorałek zaprezentował zespół Dzieci Gór Beskidu, kierowany przez Antoniego Kęskę.

Uczestnicy spotkania z zainteresowaniem obejrzeli prezentację multimedialną, przestawiającą najważniejsze wydarzenia i inwestycje  zrealizowane w minionym roku w gminie Tymbark, które omówił Wójt Paweł Ptaszek.

Nie zabrakło noworocznych życzeń, które złożyli gospodarzom starosta limanowski Mieczysław Uryga, Czesław Kawalec Członek Zarządu Powiatu Limanowskiego, który przybył na spotkania jako przedstawiciel firmy Tymbark, Mirosław Zygmunt dyrektor biura poselskiego poseł Urszuli Nowogórskiej oraz Dariusz Biedroń Komendant Komisariatu Policji. Wspomnieli też o dobrej współpracy z Gminą Tymbark i wyrazili poparcie dla inicjatywy organizowania tego rodzaju spotkań w przyszłości.

Noworoczne Spotkanie Samorządowe zakończył wspólny, pyszny poczęstunek przygotowany przez Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Tymbarku.

inf. i foto: UG Tymbark

Limanowa - najnowsze informacje