poniedziałek, 16 maja 2022 11:34

U kogo postawić zakłady sportowe? Najlepsze firmy bukmacherskie

Autor Artykuł sponsorowany
U kogo postawić zakłady sportowe? Najlepsze firmy bukmacherskie

Wiele osób chętnie obstawia kupony u bukmachera. Motywacje są najróżniejsze, bo zaczynają się od wygrania pieniędzy, co jest oczywiste, ale niektórzy obstawiają "dla sportu", by po prostu poczuć dodatkowe emocje podczas obstawiania. Jest to ogromna frajda, gdy okazuje się, że kupon jest trafiony. Rynek na chwilę obecną jest dość bogaty, jeśli chodzi o bukmacherów, a my z kolei postanowiliśmy się tym tematem zająć dokładniej i sprawdzić, u kogo najlepiej postawić kupon. Chcąc się dowiedzieć więcej, zachęcamy do lektury naszego tekstu.

STS

STS to jedna z dwóch najdłużej działających firm bukmacherskich w naszym kraju. Warto powiedzieć, że jest to jeden ze sponsorów reprezentacji Polski w piłce nożnej, więc każda postawiona złotówka wraca w postaci inwestycji w polski sport. Jest to bukmacher, który oferuje zakłady zarówno stacjonarne, jak i internetowo. Najlepsi bukmacherzy są oczywiście w strefie online, ale STS cały czas ma wiele lokali stacjonarnych, w których można obstawiać zakłady STS bez depozytu. Ważne jest też to, że sporo osób korzysta z tej opcji, a dodatkowo zatrudniani są pracownicy obsługi klienta, więc STS dodatkowo wspiera polską gospodarkę. Star-Typ-Sport, bo tak brzmi pełna nazwa, oferuje zakłady zarówno na te najbardziej popularne dyscypliny, ale również te bardziej niszowe jak squash czy szachy.

Fortuna

Jest to bukmacher, który najdłużej działa na naszym rynku i podobnie jak STS prowadzi również działalność stacjonarną. Oferta względem poprzednika wygląda również podobnie, natomiast na uwagę bukmachera zasługuje bogata oferta zakładów live oraz bonusów. Najważniejszą ich częścią jest program FKP+, w ramach którego gracz otrzymuje punkty i w przyszłości może odebrać bonusy. Najlepsi bukmacherzy zwracają uwagę na to, by dopieszczać graczy i tak właśnie jest z Fortuną. Dodatkowo bukmacher pamięta o bonusach okolicznościowych, więc może się okazać, że gracz od czasu do czasu otrzyma wyjątkowy bonus, z którego warto skorzystać.

LVBET

Kolejną naszą propozycją, w których warto obstawić kupon jest LVBET. Na uwagę zasługuje bardzo mocna oferta e-sportowa będąca jednym ze znaków rozpoznawczych bukmachera. Co ważne, ma on również jeden z najlepszych bonusów powitalnych, który składa się 3 etapów. Najlepsi bukmacherzy muszą dbać o swoich klientów, a pakiet powitalny na pewno spełnia swoje zadanie. Pierwszym bonusem jest 1500 PLN, drugi depozyt również daje 1500 PLN bonusu, natomiast trzeci depozyt to do 333 PLN bez ryzyka. Zdecydowanie warto skorzystać z tej oferty.

Superbet

Ostatnim bukmacherem, u którego zdecydowanie można zostawić swoje pieniądze jest rumuński Superbet. Oferta jest równie silna co u poprzedników, natomiast takie bonusy jak koło fortuny, z którego można skorzystać z każdego dnia i tym samym wygrać zupełnie darmowe bonusy sprawia, że warto dać mu szansę. Najważniejszym jednak czynnikiem, który sprawia, że jego to mocny "buk" to Super Przewaga. Najlepsi bukmacherzy, o których wyżej wspominaliśmy mają dobrą ofertę, jednak bonus Super Przewaga jest naszym zdaniem najlepszy na rynku. Wystarczy dwubramkowa przewaga podczas meczu, aby zakład został rozstrzygnięty jako prawidłowy. Oferta rozciąga się również na inne dyscypliny jak: hokej, siatkówka, tenis, koszykówka i piłka ręczna.

Czy warto stawiać kupony w powyższych firmach?

Jak najbardziej! Wyselekcjonowaliśmy dla was najlepsze firmy, które oferują nie tylko najlepsze kursy, ale również i bardzo dobrą ofertę bonusową. Owszem, liczą się jeszcze takie czynniki jak wygląd strony czy obsługa klienta, ale jednak to jakość oferty i bonusy są głównymi motywatorami.

Sport

Sport - najnowsze informacje