czwartek, 10 czerwca 2021 10:59

Unikatowy prezent na wyjątkowe okazje - spersonifikowane monety.

Autor Artykuł sponsorowany
Unikatowy prezent na wyjątkowe okazje - spersonifikowane monety.

Organizacja ważnych jubileuszy, wydarzeń o charakterze handlowym czy tak istotnego dnia jak ślub to wielki stres oraz wiele spraw, o których musimy pamiętać. Jedną z nich jest upominek dla gości honorowych wydarzenia, która będzie dla nich wyjątkową pamiątką, a także wyróżnieniem.

Spersonalizowana moneta - wyjątkowy prezent na ślub.

Wybita na monecie data ślubu, a także inicjały świeżo poślubionych małżonków to wspaniała pamiątka dla gości weselnych, a także rodzaj podziękowania za uczestnictwo w tak ważnym dla pary dniu. Spersonalizowany prezent można zapakować w eleganckie etui lub włożyć monetę w sakiewkę w stylu boho. Wszystko zależy od tematu przewodniego wydarzenia oraz konwencji ślubu. Zdarza się, że monetę obdarowujemy także z okazji rocznicy ślubu lub innego ważnego wydarzenia rodzinnego.

Monety wykonane na zamówienie dla kontrahentów biznesowych.

Spersonalizowane monety mogą posłużyć także jako forma nagrody lub wyróżnienia dla biznesowych kontrahentów z takich okazji jak:

  • rocznica założenia firmy, spółki,
  • jubileuszu podpisania ważnej umowy handlowej,
  • podziękowań za współpracę.

Niewielki podarek nie zabiera wiele miejsca, łatwo go przewieść np. w samolocie, co sprawia, że świetnie sprawdzi się jako pamiątka dla zagranicznych gości wydarzenia.

Jak zamówić monetę pamiątkową?

Zamawianie monet spersonalizowanych nie warto odkładać na ostatnią chwilę! Przed złożeniem zamówienia konieczne będzie wykonanie projektu, zaplanowanie co ma znaleźć się na obu stronach monety, a także określenie jej wielkości oraz materiału, z którego ma zostać wykonana. Wydaje się, że te czynności są skomplikowane - nic bardziej mylnego!

Najczęściej zamawianą wielkością monet pamiątkowych jest kopia 1 złotówki - warto zaufać producentom i także postawić na sprawdzony wymiar. Sam projekt można zlecić grafikowi lub w przypadku zamawiania monet na stronie www.producentmonet.pl skorzystać z intuicyjnego kreatora do tworzenia własnego projektu. To doskonały sposób na oszczędzanie czasu oraz pieniędzy!

Pozostaje jeszcze określenie ilości zamawianych monet oraz wybranie powłok galwanicznych, które mają pokryć monetę. W najtańszej opcji mosiężna moneta jest jedynie wypolerowana, co także nie odbiera jej uroku. Bardziej okazałe monety wykonane są z niklu, srebra, miedzi a nawet 24-karatowego złota. Wszystkie te czynniki wpływają oczywiście na cenę końcową zamówienia, dlatego zawsze przed jego złożeniem, zachęcamy do kontaktu z producentem monet pamiątkowych.

Zamawianie monet personalizowanych nigdy nie było tak proste - wystarczy poświęcić na projektowanie kilka minut i już widzimy pełną wizualizację naszego podarunku, który jest nie tylko trwały, ale także bardzo uniwersalny.

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje