czwartek, 9 lutego 2023 12:18

Voucher na prezent – jak wybrać najlepszy dla obdarowanego

Autor Artykuł sponsorowany
Voucher na prezent – jak wybrać najlepszy dla obdarowanego

Z kupowaniem prezentów bywa różnie. Czasem nie mamy nawet chwili zawahania, co kupić danej osobie, innym razem głowimy się tygodniami, co mogłoby ucieszyć obdarowanego. Często mówi się, że ktoś ma dosłownie wszystko i żadna rzecz materialna nie przyniesie mu wielkiej radości. A prezent kupić trzeba, bo wymaga tego okazja. Co wtedy? Wówczas z pomocą przychodzą firmy oferujące vouchery – karty podarunkowe, wejściówki do kina itd. Jak wybrać najlepszy voucher, który wywoła uśmiech na twarzy?

Najlepsze vouchery – co kupują użytkownicy internetu

Przyjęło się, że vouchery kupujemy przez internet. To sposób na ekspresowe zdobycie podarunku. Wystarczy wejść na odpowiednią stronę, wybrać voucher, zapłacić za niego. Otrzymany podarunek szybko da się wydrukować i gotowe. Można biec na urodziny przyjaciela z nietuzinkowym upominkiem. Żeby wybrać najlepszy voucher podarunkowy, trzeba zwracać uwagę na dotychczasową aktywność klientów. Po analizie tego, co najczęściej kupują użytkownicy internetu, można wywnioskować, że stawiają na karty podarunkowe do znanych sklepów. To rzeczywiście dobre rozwiązanie – obdarowany otrzyma pewną sumę pieniędzy na zakupy w ulubionym miejscu. To znacznie lepsze niż przekazanie samej gotówki lub już kupionego przedmiotu, który może nie przypaść do gustu. Największą popularnością cieszą się vouchery do drogerii, sklepów spożywczych (bardzo praktyczny pomysł), sklepów z akcesoriami do domu, odzieżowymi, z elektroniką i karty podarunkowe z subskrypcją, np. z dostępem czasowym do platformy streamingowej Spotify.

Jak wybrać najlepszy prezent?

Dobór vouchera w zasadzie jest banalnie prosty. Jeśli dobrze znasz obdarowaną osobę, na pewno dobierzesz sklep lub usługę. Dla poszukiwaczy wrażeń polecane są vouchery na różnorodne doświadczenia, takie, jak chociażby przejażdżka czołgiem, sesja zdjęciowa z militariami, pobyt w przytulnym apartamencie przy brzegu morza itd.

Dla osób, z którymi nie masz bliskich relacji, możesz wybrać neutralny voucher, np. na zakupy w Hebe, IKEI albo sieci Costa Coffee (aromatyczna kawa to zawsze dobry pomysł). Dodatkowo bon możesz ładnie zapakować. Skomponować wraz z ulubionymi słodyczami albo umieścić w ozdobnej szkatułce, która później może się do czegoś przydać osobie obdarowanej.

Pamiętaj, że liczą się chęci. Voucher będzie świetnym pomysłem i wysłanym sygnałem, że o kimś myślisz i chcesz mu zrobić miłą niespodziankę, czymś go zaskoczyć. A to już jest nieoceniony prezent.

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje

Rozrywka