niedziela, 25 września 2022 13:48

Nowy Sącz. W sieci pojawiły się sprzeczne informacje ws. zaginięcia lidera Lewicy. Głos zabrał brat poszukiwanego

Autor Joanna Jamróz-Haładyj
Nowy Sącz. W sieci pojawiły się sprzeczne informacje ws. zaginięcia lidera Lewicy. Głos zabrał brat poszukiwanego

22 września zaginął Jakub Bocheński - sądeczanin, aktywista i społecznik. Rodzina i znajomi opublikowali w mediach społecznościowych apel z prośbą o pomoc. Brat zaginionego przekazał w niedzielę, że poszukiwania trwają. Osoby, które mogą cokolwiek wnieść do sprawy, są proszone o kontakt z policją.

Jakub Bocheński ostatni raz był widziany 22 września (czwartek) w Krakowie przy Hotelu Hilton. Prawdopodobnie poruszał się samochodem Renault Megane o nr rejestracyjnych KNS0453N. W sobotę (24 września) w sieci pojawiały się sprzeczne informacje na temat poszukiwań, wprowadzające internautów w błąd. Jedna z wiadomości dotyczyła tego, że mężczyzna nawiązał kontakt z rodziną. Doniesienia okazały się nieprawdziwe. Głos w sprawie zabrał brat zaginionego.

– Cześć Wszystkim! Mały update co się dzieje. Poszukiwania Kuby jak i jego samochodu ciągle trwają

– napisał w mediach społecznościowych i dodał:

– Analiza wszystkich materiałów, nagrań z monitoringu wymaga niestety dużo czasu i dodatkowo miejsce zniknięcia Kuby było słabo okamerowane, więc musimy uzbroić się w cierpliwość. Wszystkie osoby z Policji robią naprawdę wszystko co się da, aby znaleźć Kubę. Sprawdzane jest każde zgłoszenie, każda poszlaka, a jest tego naprawdę dużo. Jesteśmy naprawdę pod wrażeniem ich zaangażowania i wsparcia, żeby wszystko zakończyło się dobrze. Dlatego mamy taką serdeczna prośbę o powstrzymanie się z wszelkimi negatywnymi komentarzami w kierunku Policji oraz ich funkcjonariuszy. Nie jest to czas i miejsce na takie zachowania. Zamiast tego przy okazji niedzieli i dnia wolnego, prosimy o zwracanie uwagi na osoby,  które mogą przypominać Kubę oraz samochodu Renault Megane Kombii KNS 0453N. ZGLOSZENIA MOZNA ROBIC ROWNIEŻ ANONIMOWO. Za wszystkie informacje i słowa wsparcia jakie spływają bezpośrednio do nas dziękuję z całego serca. Jak tylko coś będziemy wiedzieć wszyscy dostaną informację.
Pozdrawiam, MACIEJ BOCHENSKI

Inf.: FB

Czytaj również:

Nowy Sącz. Zaginął lider sądeckiej Lewicy. Ostatni raz był widziany w Krakowie. Rodzina i znajomi apelują o pomoc!
Wiadomości Nowy Sącz: Zaginął Jakub Bocheński - sądeczanin, aktywista i społecznik. Rodzina i znajomi opublikowali w mediach społecznościowych apel z prośbą o pomoc.
Nowy Sącz

Nowy Sącz - najnowsze informacje

Rozrywka