środa, 14 lutego 2024 12:49

Romantyczny prezent na ostatnią chwilę? Mamy 5 propozycji

Autor Głos 24
Romantyczny prezent na ostatnią chwilę? Mamy 5 propozycji

Patrzysz w kalendarz i nagle olśnienie - dziś rocznica, a Ty nagle orientujesz się, że nie masz żadnego prezentu dla drugiej połówki? Każdy z nas miewa okres, w którym ciężko połapać się, jaki jest dzień tygodnia. Żyjąc w biegu nietrudno zapomnieć o zbliżających się uroczystościach. Nie przejmuj się! Tym poradnikiem pomożemy Ci wykombinować coś na szybko!

Bilety do kina lub na koncert ulubionego wykonawcy

fot. pixabay

Twój partner/partnerka nie może doczekać się premiery kinowej najnowszego filmu? A może ma swojego ulubionego muzyka, na którego koncert chętnie by poszedł? Nic łatwiejszego! Bez wychodzenia z domu możesz zorganizować swojemu ukochanemu prezent, którego na pewno nie zapomni.

Bilet możesz zakupić przez internet i wydrukować go na ozdobnym papierze. Jeśli nie masz dostępu do drukarki, zrób własnoręcznie wykonany voucher, a po wręczeniu prezentu bilety elektroniczne wyślesz drugiej połówce na adres e-mail.

Planszówki lub puzzle

fot. pixabay

Jeśli w waszym związku brakuje wspólnego hobby lub spędzania czasu, rocznica pierwszej randki, zaręczyn czy walentynki to idealny moment na odkrycie nowej pasji.

Wybierając grę planszową zwróć uwagę na minimalną liczbę graczy w rozgrywce –taka informacja powinna znajdować się na pudełku. Jeśli wcześniej nie interesowaliście się planszówkami, dobrym wyborem będzie gra z prostymi zasadami. Natomiast wybierając puzzle, możesz poszukać takich z kadrem lub plakatem ulubionego filmu/serialu Twojego partnera.

Aparat natychmiastowy z albumem na wspomnienia

fot. pixabay

Twój chłopak czy dziewczyna często uwiecznia wasze wspólne chwile na zdjęciach? A może czasem oboje żałujecie, że nie zatrzymaliście ważnej chwili w kadrze? W tej sytuacji aparat typu polaroid na pewno będzie dobrym prezentem.

Na rynku znajduje się coraz więcej aparatów kompaktowych z funkcją natychmiastowego drukowania zdjęć. Już od 300 zł możesz zakupić najbardziej popularną wersję Instaxa –mini 9. Do aparatu dołącz wkłady papieru fotograficznego i pusty album na zdjęcia. Od teraz możecie uzupełniać księgę nowymi wspomnieniami.

Kosz pełny ulubionych łakoci

fot. pixabay

Jeśli zależy Ci, aby prezent pokazał, jak bardzo dobrze znasz swojego partnera, kosz pełen ulubionych smakołyków będzie strzałem w dziesiątkę! W ten sposób pokażesz swojej drugiej połówce, że znasz jej gust i pamiętasz jej ulubione smaki.

Do skompletowania prezentu potrzebujesz jedynie minimalnej kreatywności i kilku minut zakupów. Do upominku, oprócz ulubionej czekolady, batonika czy paluszków, możesz dodać również alkohol, a nawet kosmetyki. Możesz również skompletować zawartość prezentu pod względem kolorystycznym produktów! Całość wsadź do ozdobnego koszyka, pudełka, a nawet skrzynki i obwiąż ozdobną wstążką.

Kolacja przy świecach

fot. pixabay

Tegoroczny budżet nie pozwala na zakup prezentu? Okaż sympatię swojej drugiej połówce przygotowując jej ulubioną potrawę.

Kiedy nadejdzie już czas posiłku, przystrój stół świecami lub lampkami led. Jeśli macie w domu pociechy, postaraj się zorganizować im opiekę lub zajmij ich bajką. Możecie też usiąść do kolacji z dziećmi i wykorzystać ten czas na spędzenie czasu całą rodziną.

Polska - najnowsze informacje

Rozrywka