środa, 10 maja 2023 14:08

Wieliczanka na finale The Voice Kids! Na miejscu czekała na nią wzruszająca niespodzianka

Autor Patryk Trzaska
Wieliczanka na finale The Voice Kids! Na miejscu czekała na nią wzruszająca niespodzianka

Na co dzień jest uczennicą Szkoły Podstawowej nr 1 w Wieliczce, gdzie jej śpiew można usłyszeć m.in. na uroczystościach szkolnych i akademiach. Teraz doceniła ją szersza publiczność. Swoim talentem podbiła serca jury konkursu i dostała zaproszenie na nagrania na żywo finału The Voice Kids!

Duży sukces wieliczanki Marysi Pelc w konkursie wokalnym organizowanym przez markę Tarczyński Gryzzale! Marysia nadesłaną piosenką Billie Eilish "Lovely" pokonała ponad 15 000 uczestników z całej Polski, którzy wystartowali w rywalizacji.

W nagrodę Marysia otrzymała zaproszenie do Warszawy na nagrania na żywo finału The Voice Kids, który odbył się 29 kwietnia w studiu Telewizji Polskiej. To jednak nie koniec. Na wieliczankę czekała miła niespodzianka w postaci  spotkania z jurorami programu: Baronem, Tomsonem, Cleo i Dawidem Kwiatkowskim.

Muzycy zaśpiewali wspólnie z Marysią kilka piosenek, a następnie zrobili sobie pamiątkowe zdjęcia, a także udzielili dziewczynce kilku wskazówek na przyszłość. Wieliczanka spotkała się z także z wszystkimi uczestnikami VI edycji The Voice Kids i mogła zaglądnąć od kulis do realizacji tego popularnego programu.

Przypomnijmy, Marysia Pelc na co dzień jest uczennicą Szkoły Podstawowej nr 1 w Wieliczce, gdzie często można jej śpiew usłyszeć na uroczystościach szkolnych i akademiach oraz udziela się w scholii przy parafii Michała Archanioła w Pawlikowicach.

foto. UM Wieliczka

Wieliczka - najnowsze informacje

Rozrywka