poniedziałek, 3 czerwca 2024 07:51

Wspaniała zabawa podczas Myślenickiego Dnia Dziecka

Autor Artykuł sponsorowany
Wspaniała zabawa podczas Myślenickiego Dnia Dziecka

Mieszkańcy Gminy Myślenice w różnym wieku uczcili wspólnie dwa ważne święta podczas, odbywającego się w niedzielę 26 maja w Parku Miejskim im. J.I. Sztaudyngera na myślenickim Zarabiu, Myślenickiego Dnia Dziecka. Wydarzenie to upływało pod znakiem dobrej zabawy, wielu ciekawych aktywności oraz pielęgnowania więzi rodzinnych i międzypokoleniowych.

W trakcie imprezy uczestnicy mieli okazję wziąć udział w licznych interesujących atrakcjach, w tym m.in. wysłuchać bogatego programu muzycznego przygotowanego przez Monikę Dubel razem z młodymi artystami, którzy swoje umiejętności prezentowali w programach, takich jak „Szansa na sukces” oraz „The Voice of Kids”.  Zarówno młodszych, jak i starszych widzów oczarował również występ przepełniony niesamowitymi sztuczkami w wykonaniu iluzjonisty „Pan Magiczny”. Zgromadzonym efektowne pokazy gimnastyki artystycznej przedstawiły też młode zawodniczki z klubów Lady Fitness oraz Diament Myślenice.

Pasjonatów tematyki związanej z informatyką i komputerami szczególnie ucieszyło natomiast stoisko rozstawione przez Gigantów Programowania, a wśród nieco młodszych dzieci dużym zainteresowaniem cieszyły się z kolei Festiwal Baniek Mydlanych oraz dmuchane atrakcje i zjeżdżalnie, ale również odbywające się konkursy czy quizy. Chętni mieli okazję wziąć udział w tanecznej zabawie z Maskotką Kung Fu Panda oraz w muzycznym konkursie „Jaka to melodia?”.

Podczas trwania całego wydarzenia realizowana był inicjatywa  pn. "Myślenickie Serce dla Mamy", której celem było stworzenie największej laurki w regionie dedykowanej wszystkim myślenickim mamom.

Ważnym punktem programu imprezy było także wręczenie kwiatów w ramach internetowego konkursu „Mamy bukiet na Dzień Mamy” prowadzonego na profilu Miasta i Gminy Myślenice na Facebooku. Mamy, których dzieci zwyciężyły we wspomnianym konkursie, odebrały przepiękne bukiety z rąk burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Jarosława Szlachetki.

Myślenice - najnowsze informacje

Rozrywka