piątek, 23 kwietnia 2021 14:30

Startuje Survival Race Kids 2021. ,,Dzieciaki będą mogły się bezkarnie wybrudzić"

Autor Głos 24
Startuje Survival Race Kids 2021. ,,Dzieciaki będą mogły się bezkarnie wybrudzić"

Wytarzamy w błocie dzieciaki z całej Polski! - zapowiadają organizatorzy Survival Race Kids 2021. Miejski bieg z przeszkodami dla najmłodszych zawita w tym roku do Krakowa. To już 7 edycja eventów, które odbędą się również w 17 innych miastach Polski. Wydarzenie przeznaczone jest dla dzieci w wieku 3-13 lat. Wiemy jak się na nie zapisać.

Organizatorzy chcą dotrzeć do jak największej liczby osób i szerzyć zdrowy, sportowy tryb życia od najmłodszych lat. 15-16 maja 2021 roku miejski bieg z przeszkodami dla najmłodszych zawita do Krakowa. Po pokonaniu toru na małych uczestników będą czekać pamiątkowe medale, gadżety oraz dodatkowe atrakcje, przygotowane dla całych rodzin. Wszystko to z największą dbałością o bezpieczeństwo i z zachowaniem niezbędnego reżimu sanitarnego.

Survival Race KIDS to przygoda pełna pozytywnych emocji i wyzwań dla dzieci w wieku 3-13 lat. Trzy poziomy trudności dopasowane są do kategorii wiekowej - na Krasnali (3-6 lat) czeka ok. 700 metrów trasy. Piraci (7-10 lat)przebiegną ok. 1400 metrów. Ninja (11-13 lat)pokonają ok. 2 kilometry.

Na specjalnym torze z przeszkodami każdy uczestnik poczuje się jak bohater i skutecznie rozładuje drzemiące w nim pokłady energii! Mali Wojownicy będą musieli pokonać między innymi wodną zjeżdżalnię, pajączka, “Kulkożercę” czy miniaturową wersję kultowej przeszkody - rampy. Na trasie nie zabraknie błota - dzieciaki będą mogły się bezkarnie wybrudzić! Uczestnicy otrzymają pamiątkowe medale oraz gadżety i będą mogli skorzystać z dodatkowych atrakcji.

Zakup pakietu startowego to także wspieranie działalności charytatywnej. Z każdego biletu część kwoty zostanie przeznaczona na karmę dla zwierzaków z lokalnych schronisk.

Zaszczep sportowego bakcyla od najmłodszych lat i pokaż swojemu dziecku, że zdrowa aktywność fizyczna nie musi być nudna! - zachęcają organizatorzy.

Miejsca są limitowane! Zapisz swoje dziecko: www.survivalrace.pl/kids

Przygoda nie kończy się tuż za linią mety - trwają zapisy na wakacyjne obozy sportowe Survival Race CAMP! Sprawdź turnusy 2021: www.survivalrace.pl/obozy

Kraków

Kraków - najnowsze informacje