poniedziałek, 8 stycznia 2024 14:35

Wzrośnie liczba kursów autobusowych na trasie Myślenice-Kraków-Myślenice

Autor Artykuł sponsorowany
Wzrośnie liczba kursów autobusowych na trasie Myślenice-Kraków-Myślenice

Wraz z początkiem nowego roku wprowadzono znaczące zmiany dotyczące przejazdów autobusowych obsługiwanych przez Koleje Małopolskie. Zgodnie z informacją podaną przez przewoźnika, w przypadku linii A1 kursującej na trasie Myślenice – Kraków – Myślenice wzrosła liczba kursów!

Jeszcze w grudniu do mieszkańców Gminy Myślenice przemieszczających się na trasie Myślenice – Kraków – Myślenice dotarły bardzo dobre wiadomości! Na skutek współpracy Gminy Myślenice z władzami Województwa Małopolskiego oraz zarządem Kolei Małopolskich podjęto decyzję o zwiększeniu liczby kursów we wszystkie dni tygodnia wraz z rozpoczęciem 2024 roku.

- Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom mieszkańców Gminy Myślenice codziennie pokonującym trasę pomiędzy Myślenicami oraz Krakowem, staramy się nie tylko dbać o komfort przejazdów, ale również wzbogacać ofertę o dodatkowe kursy. Kolejną dobrą informacją, którą otrzymaliśmy jest wprowadzenie od lutego na niektórych kursach pojemniejszych „przegubowców”, co z pewnością wpłynie na wygodę podróżujących. Czekające nas zmiany związane ze wspomnianymi przewozami są bardzo satysfakcjonujące – powiedział burmistrz Miasta i Gminy Myślenice, Jarosław Szlachetka.

Tym samym na wspomnianej trasie w dni robocze liczba kursów wzrośnie z 21 do 25, w sobotę z 10 do 13, natomiast w niedzielę i święta z 8 na 11. To jednak nie jedyne udogodnienia, jakie czekają podróżujących liniami Kolei Małopolskich w najbliższym czasie.

Myślenice - najnowsze informacje

Rozrywka