wtorek, 25 czerwca 2024 11:26

Z sali weselnej wprost do sklepu? To możliwe! Nagranie z Trzciany prawdziwym hitem [WIDEO]

Autor Katarzyna Jamróz
Z sali weselnej wprost do sklepu? To możliwe! Nagranie z Trzciany prawdziwym hitem [WIDEO]

W miejscowości Trzciana (powiat bocheński) znajduje się sala weselna, która, co może wielu zdziwić, położona jest w tym samym budynku, w którym mieści się popularny dyskont. Te dwa miejsca dzielą od siebie jedynie... drzwi, w dodatku otwarte. Nagranie, które trafiło do sieci, stało się absolutnie prawdziwym hitem. Internauci są zachwyceni!

Kilka dni temu na platformie X (dawniej Twitter) pojawił się krótki filmik z wesela. Nagranie najprawdopodobniej nie zdobyłoby takiej popularności, gdyby nie to, że uczestnik imprezy, przechodząc przez boczne drzwi, trafia do przylegającego do sali weselnej pasażu handlowego, w którym znajduje się... Biedronka. Udostępnione w sieci nagranie, jak do tej pory, obejrzało już ponad 250 tys. internautów. Wyświetlenia stale rosną.

"Super rozwiązanie"

– Panowie, patrzcie się na to. Weselicho, elegancko. Tego jeszcze nie grali! I... Biedronka – mówi autor filmiku. Nagranie podbiło serca internautów, którzy zdają się być zachwyceni lokalizacją miejsca. Sala weselna znajduje się w Trzcianie w powiecie bocheńskim. Z racji tego, że w sklepie nie było klientów, filmik najprawdopodobniej został nagrany poza godzinami otwarcia. – Ale jazda. Na oczepinach wężyk po alejkach – skomentował wideo jeden z internautów. – I to jest super rozwiązanie – dodaje drugi.

Fot. Ilustracyjne/Unsplash/Screen z platformy X

Bochnia

Bochnia - najnowsze informacje

Rozrywka