wtorek, 23 listopada 2021 12:11

„Zapraszamy tylko osoby zaszczepione z unijnym certyfikatem” - kolejny taki bar w Polsce

Autor Mirosław Haładyj
„Zapraszamy tylko osoby zaszczepione z unijnym certyfikatem” - kolejny taki bar w Polsce

Poznański bar poinformował, że z jego usług będą mogły skorzystać jedynie osoby zaszczepione i te, które przedstawią negatywny wynik testu na koronawirusa.

Za pośrednictwem Facebooka poznański Bar Twelve Cocktails & Co poinformował w miniony piątek, że zamierza obsługiwać jedynie wybranych klientów. Wstęp będą mieli jedynie zaszczepieni i ci, którzy będą mogli przedstawić negatywny wynik testu na koronawirusa.

- Celebrujemy luksus w bezpiecznym otoczeniu. Zapraszamy tylko osoby zaszczepione z unijnym certyfikatem lub aktualnym negatywnym wynikiem testu

- napisali pracownicy lokalu usytuowanego w zabytkowej kamienicy przy ul. Młyńskiej 12.

Na fanpage'u baru pojawiło się sporo negatywnych komentarzy: "Żenada", "Bankrut murowany", "Miłego upadku". Wpis podzielił klientów. Część wyraziła zadowolenie z ogłoszonej decyzji słowami: "Bardzo odpowiedzialna decyzja", "W końcu ktoś odpowiedzialny w tym kraju".

Czytaj również:

Pierwsza w Polsce restauracja tylko dla zaszczepionych, ozdrowieńców i osób z negatywnym wynikiem testu!
Wiadomości Polska: Warszawski Der Elefant przy pl. Bankowym w Warszawie chce być “najbezpieczniejszym lokalem w stolicy”. Restauracja wprowadziła segregację, w myśl której obsługuje jedynie zaszczepionych, ozdrowieńców i osoby z negatywnym wynikiem testu.

Inf. i foto: Facebook

Polska

Polska - najnowsze informacje