środa, 7 października 2020 10:24

Zaproś komfort i wygodę do swojego domu

Autor Głos 24
Zaproś komfort i wygodę do swojego domu

Gdy za oknem jesienne zawieruchy i ulewy, coraz więcej czasu spędzamy w domu. Dlatego właśnie teraz warto szczególnie zatroszczyć się o to, aby był przytulny i wyposażony w komfortowe miejsce do wypoczynku.

Meblem, który najbardziej kojarzy się z wygodą jest fotel. Elegancki fotel z ładnym obiciem może być ozdobą każdego salonu i powodem do dumy. W nowoczesnym wnętrzu możemy postawić mniejszy fotel, o bardziej geometrycznym kształcie. Do wnętrza klasycznego i eklektycznego będzie najlepiej pasował tradycyjny fotel – uszak. Dla większego komfortu warto połączyć go z dopasowanym podnóżkiem. Czy można wyobrazić sobie większy relaks niż ten, gdy z filiżanką ulubionej kawy czy herbaty, przykryci ciepłym pledem siedzimy w nim z ciekawą książką albo oglądamy „nasz” serial. Najciekawsze fotele do salonu możemy znaleźć szukając ofert w Internecie. Warto zajrzeć na Allegro, gdzie można wybrać najlepszy fotel w najkorzystniejszej cenie, a zakupy możemy zrobić nie wychodząc z domu.

Najpopularniejszym meblem do salonu jest kanapa. Pozwala na wspólne oglądanie telewizji, spotkanie z najbliższymi i wypoczynek po pracy, bo można się na niej również wygodnie wyciągnąć. Wybierając kanapę warto dopasować ją do stylu naszego domu czy mieszkania. W nowoczesnym wnętrzu świetnie sprawdzi się mebel w spokojnym, jednolitym kolorze - szarym lub beżowym. Odważniejsi mogą wybrać kanapę z obiciem w geometryczne figury. Szczególnie modne są kolorowe trójkąty. Możemy również zdecydować się na obicie żakardowe lub drukowane z kwiatowym lub roślinnym motywem. Świetnie prezentują się też fotele lub kanapy obite pluszem, w intensywnym, głębokim kolorze na przykład ciemnej zieleni lub fiolecie.

W mniejszych wnętrzach, w których chcemy optymalnie wykorzystać przestrzeń, świetnie sprawdzają się narożniki. Połączone z niską ławą stwarzają idealne miejsce do spotkania przy kawie i przyjacielskiej rozmowy. Łączą w sobie funkcję fotela i kanapy, bo można na nich również uciąć sobie wygodną drzemkę i rozprostować nogi.

Przy zakupie nowych mebli do salonu warto połączyć ich wygodę z funkcją spania – z myślą o dodatkowym miejscu dla gości, przydatnym zwłaszcza w czasie świąt. Z pewnością przyda się takie dodatkowe miejsce w każdym domu.

Kupno nowych mebli, zamiast starych i zniszczonych, to wyraz naszej troski o siebie. Potrzebujemy wygodnego i przyjaznego relaksowi miejsca, gdzie możemy odpocząć po pracy, porozmawiać z najbliższymi, poczytać książkę albo obejrzeć film. Nowe, wygodne meble to spokój i komfort, jakiego codziennie potrzebujemy.

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje