wtorek, 21 maja 2024 11:49

Zastępca burmistrza Wieliczki znalazł pracę w Niepołomicach. "Cieszę się, że dołączył Pan do naszego zespołu"

Autor Marzena Gitler
Zastępca burmistrza Wieliczki znalazł pracę w Niepołomicach. "Cieszę się, że dołączył Pan do naszego zespołu"

Piotr Krupa, który od 2014 roku był zastępcą burmistrza Wieliczki, został wiceburmistrzem Niepołomic. "Cieszę się, że dołączył Pan do naszego zespołu i wspólnie zrobimy wiele dobrego dla mieszkańców" - napisał Michał Hebda.

O swoim nowym zastępcy poinformował wybrany w ostatnich wyborach burmistrz Niepołomic. "Dzisiaj powołałem Pana Piotra Krupę na stanowisko wiceburmistrza do spraw inwestycji i rozwoju. Od 2003 roku pracował w Urzędzie Miasta i Gminy w Wieliczce, w latach 2014-2024 był wiceburmistrzem Wieliczki odpowiedzialnym za najważniejsze projekty inwestycyjne. Podobnie jak dotąd w Wieliczce, tak teraz w Niepołomicach nowy wiceburmistrz będzie odpowiedzialny za inwestycje, również te, o których rozmawiałem z Państwem podczas kampanii wyborczej. Wiem, że Pan Piotr ceni dokładność i lubi nowe wyzwania. Ufam, że będzie się nam dobrze pracowało" - napisał Michał Hebda.

Dzisiaj powołałem Pana Piotr Krupa na stanowisko wiceburmistrza do spraw inwestycji i rozwoju. Od 2003 roku pracował w...

Opublikowany przez Michał Hebda - Burmistrz Miasta i Gminy Niepołomice Wtorek, 21 maja 2024

Gratulacje swojemu byłemu zastępcy złożył też Artur Kozioł. "To bardzo szczęśliwy dzień... Wielkie Gratulacje Przyjacielu. Dziękuję za wszystkie dni Twojej pracy i życzę sukcesów!!!" - napisał.

To bardzo szczęśliwy dzień... Wielkie Gratulacje Przyjacielu. Dziękuję za wszystkie dni Twojej pracy i życzę sukcesów!!!

Opublikowany przez Artur Kozioł - Wieliczka Wtorek, 21 maja 2024

46-letni Piotr Krupa (mieszkaniec Wieliczki) pracował w Wydziale Opłat i Podatków Lokalnych, a potem został zastępcą kierownika Wydziału Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska. Jako wiceburmistrz czuwał nad realizacją inwestycji, których w ostatnich latach Wieliczka prowadziła bardzo wiele. To rozbudowy szkół i przedszkoli, stacji uzdatniania wody w Bogucicach i wiele innych.

Po wyborach Piotr Krupa, zastępca byłego burmistrza Artura Kozioła, zrezygnował z dotychczasowego stanowiska i na własną prośbę przeniósł się do jednego w wydziałów UM Wieliczka.

Były zastępca Artura Kozioła, Rafał Ślęczka, przejął po nim pałeczkę włodarza Wieliczki. Inna bliska współpracowniczka, Urszula Rusecka, która w latach 2010 - 2014 pełniła funkcję zastępcy burmistrza Wieliczki, a następnie objęła stanowisko pełnomocnika burmistrza tej miejscowości ds. edukacji, od 2014 roku sprawuje mandat posła.

Agnieszka Szczepaniak, która od 2012 roku była szefową wielickiego Centrum Kultury i Turystyki, potem na krótko prezesem CER Solne Miasto, a od 2018 roku zastępczynią Artura Kozioła ds. społecznych, w kwietniu br. dostała się do Rady Powiatu Wielickiego, gdzie wybrano ją na wiceprzewodnicząca tego organu.

fot. Fb. Michał Hebda - Burmistrz Miasta i Gminy Niepołomice

Wieliczka - najnowsze informacje

Rozrywka