wtorek, 14 lipca 2020 08:34

[ZDJĘCIA, FILM] Odnajdą ciało Iwony Wieczorek? Nowe ustalenia ws. zaginionej

Autor Mirosław Haładyj
[ZDJĘCIA, FILM] Odnajdą ciało Iwony Wieczorek? Nowe ustalenia ws. zaginionej

17 lipca minie 10 lat od zaginięcia nastolatki. Czy będzie przełom w jednej z najbardziej zagadkowych spraw kryminalnych ostatnich dekad w Polsce?

W poniedziałek, 13 lipca Fundacja Na Tropie rozpoczęła poszukiwania zagionej 10 lat temu Iwony Wieczorek. Tego dnia były prowadzone prace, przygotowujące teren pod georadar, którym we wtorek (14 lipca) będą sprawdzane niektóre działki. W nocy przeprowadzono eksperyment i ustalono miejsce, gdzie może znajdować się ciało nastolatki.

– Potwierdził on nasze wcześniejsze ustalenia. Teraz pora sprawdzić to za pomocą georadaru i innego sprzętu. Ale może okazać się, że nawet to nie będzie potrzebne. Przed nami bardzo pracowity dzień

powiedział dla portalu crime.com.pl prezes Fundacji Na Tropie, Janusz Szostak i dodał:

Najpierw jednak zweryfikujemy wytypowany w nocy punkt – zastrzega Szostak. – Być może nie będzie potrzeby sprawdzać innych miejsc. Chociaż, cały ten teren wydaje się nam wart zweryfikowanie. Może się okazać, że kryje niejedną mroczną tajemnicę.

Posted by Janusz Szostak on Tuesday, July 14, 2020
Posted by Janusz Szostak on Tuesday, July 14, 2020

ZOBACZ TAKŻE:

To dzięki niemu wydobyto ciało Joanny Gibner. Janusz Szostak: Obiecałem to jej matce
Sprawą wydobycia szczątek zamordowanej 24 lata temu Joanny Gibner żyła cała Polska. Akcja poszukiwawcza, która rozpoczęła się w poniedziałek 24 maja szybko odniosła pierwszy sukces w postaci odnalezienia torby w której, jak się później potwierdziło, znajdowało się ciało 23-latki. Ekipa podczas wydo…

Inf.: crime.com.pl
Fot.: Facebook/Janusz Szostak

Polska

Polska - najnowsze informacje