czwartek, 28 maja 2020 16:28

[ZDJĘCIA] Na autostradzie najechał na tył ciężarówki. Z samochodu został wrak

Autor Mirosław Haładyj
[ZDJĘCIA] Na autostradzie najechał na tył ciężarówki. Z samochodu został wrak

W czwartek 28 maja ok. godz. 15:30 na autostradzie A4 na wysokości miejscowości Sterkowiec doszło do wypadku. Według wstępnych ustaleń na tył samochodu ciężarowego najechała osobówka.

W wyniku zdarzenia ucierpiał kierowca samochodu osobowego. W trakcie trwania akcji ratowniczej droga była zablokowana. Policja ustala dokładne przyczyny wypadku. Na miejscu pracowały zastępy straży pożarnej z Brzeska i Szczepanowa. Druhowie z OSP zrelacjonowali całe zdarzenie na swoim funpage'u:

W dniu dzisiejszym zostaliśmy zadysponowani do wypadku na autostradzie A4 475 km pas w kierunku Rzeszowa. Z niewiadomych przyczyn samochód osobowy wjechał w tył samochodu ciężarowego, a następnie uderzył w bariery oddzielające pasy ruchu. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej oraz uprzątnięciu jezdni z pozostałości powypadkowych. W działaniach brało udział JRG Brzesko, OSP KSRG Szczepanów, ZRM, Policja oraz zarządca autostrady.

W dniu dzisiejszym zostaliśmy zadysponowani do wypadku na autostradzie A4 475 km pas w kierunku Rzeszowa. Z niewiadomych...

Gepostet von OSP Szczepanów am Donnerstag, 28. Mai 2020

Fot i inf.: OSP Szczepanów

Brzesko

Brzesko - najnowsze informacje