sobota, 3 lutego 2024 07:30

„ZŁAP ODDECH W GÓRACH!”: krakowskie Centrum Młodzieży organizuje zielone szkoły w Beskidzie Sądeckim

Autor Karolina Kurando
„ZŁAP ODDECH W GÓRACH!”: krakowskie Centrum Młodzieży organizuje zielone szkoły w Beskidzie Sądeckim

Już w poniedziałek, 5 lutego, startują zapisy na zielone szkoły organizowane przez krakowskie Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana. Turnusów jest wiele, ale z rezerwacją trzeba się pospieszyć!

To już kolejna edycja projektu „ZŁAP ODDECH W GÓRACH!” organizowanego przez Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana. Jest on dedykowany młodzieży, uczennicom i uczniom krakowskich szkół podstawowych i średnich. Współorganizatorem jest Centrum Wypoczynku JordaNova (filia nr 2 Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana w Krakowie). Na ten moment prowadzone będą jedynie zapisy na zielone szkoły w Beskidzie Sądeckim organizowane od marca do września. Planowane są 23 turnusy 5-dniowe oraz 2 turnusy 4-dniowe. Zapisy na zielone szkoły odbywające się od września do listopada zostaną uruchomione w czerwcu.

W najbliższy poniedziałek (5 lutego br.) o godz. 8:00 rozpoczynamy zapisy na zielone szkoły w ramach projektu „ZŁAP...

Opublikowany przez Centrum Młodzieży Piątek, 2 lutego 2024

Zmiana otoczenia

Skąd pomysł na akcję? Na stronie internetowej Centrum Młodzieży możemy przeczytać:

— Inicjatywa powstała z myślą o tym, by uczestnicy mogli choć na chwilę zmienić otoczenie, odpocząć od miejskiego zgiełku i odetchnąć w otoczeniu pięknej, górskiej przyrody.

Niezbędne informacje

Cena wyjazdu na turnus 5-dniowy to 200 zł, zaś na 4-dniowy – 170 zł. W cenie są transport, noclegi, wyżywienie, ubezpieczenie oraz dodatkowe udogodnienia. Niestety, z zapisami trzeba się spieszyć, bo lista miejsc jest ograniczona, a przy rezerwacji liczy się kolejność zgłoszeń. Są one przyjmowane jedynie drogą mailową pod adresem zielonaszkola@cmjordan.krakow.pl. Zapisy rozpoczynają się o 8:00.

Wszelkie szczegóły dostępne są na stronie internetowej Centrum Młodzieży:

https://cmjordan.krakow.pl/blog/889/ZŁAP-ODDECH-W-GÓRACH-ZIELONE-SZKOŁY-W-JORDANOVEJ

Kraków - najnowsze informacje

Rozrywka