sobota, 1 kwietnia 2023 14:22

Znęcał się nad nią fizycznie i psychicznie. W końcu nie wytrzymała

Autor Joanna Jamróz-Haładyj
Znęcał się nad nią fizycznie i psychicznie. W końcu nie wytrzymała

Mieszkaniec Nowego Sącza najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie za znęcanie się na swoją partnerką. Dodatkowo odpowie za uszkodzenie jej ciała oraz telefonu. Przestępstw tych dopuścił się w warunkach recydywy, dlatego grozi mu powrót za kraty nawet na 7,5 roku.

Kilka dni temu sądeccy policjanci zatrzymali agresywnego mężczyznę, który od lutego br. znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją partnerką. Sądeczanin bez powodu wszczynał awantury, podczas których m.in. wyzywał kobietę, groził jej, a także bił. Mimo że przepraszał i obiecywał poprawę, w dalszym ciągu się nad nią znęcał. Podczas ostatniej kłótni spowodował u sądeczanki obrażenia ciała, a także zniszczył m.in. jej telefon.

Agresor usłyszał zarzuty znęcania się nad partnerką, spowodowania uszczerbku na jej zdrowiu oraz uszkodzenia mienia. Za popełnione przestępstwa grozi do 5 lat więzienia, ale w przypadku sądeczanina kara może być wyższa, ponieważ popełnił je w warunkach recydywy. Na czas trwania postępowania, decyzją sądu, mężczyzna został tymczasowo aresztowany 3 miesiące.

Inf. i foto: KMP NS

Nowy Sącz

Nowy Sącz - najnowsze informacje