wtorek, 23 maja 2023 05:18

37-latek i 41-latek trzymali je na tylnej kanapie samochodu. Grożą im 3 lata więzienia

Autor Mirosław Haładyj
37-latek i 41-latek trzymali je na tylnej kanapie samochodu. Grożą im 3 lata więzienia

Policjanci z Wadowic oraz Krakowa zatrzymali osoby podejrzewane o posiadanie zabronionych substancji. Mężczyźni wpadli po tym, jak zostali zatrzymani do kontroli drogowej. Dwóm z nich przedstawiono zarzuty.

Kilka dni temu policjanci z Wydziału Kryminalnego wadowickiej komendy wspólnie z funkcjonariuszami pionu kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie na terenie gminy Spytkowice zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy audi, którym podróżowało trzech mężczyzn.

Z ustaleń policjantów wynikało, że osoby te mogą być w posiadaniu zakazanych substancji. Podczas kontroli osobistej, kryminalni znaleźli mefedron u 37 i 41-latka. Ponadto substancje psychotropowe były schowane w tylnej kanapie w samochodzie. Śledczy z Wadowic dwóm mieszkańcom powiatu wadowickiego – 37 i 41-latkowi przedstawili zarzut posiadania zabronionych substancji, do których się przyznali.

Za posiadanie substancji narkotycznych Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

Inf. i foto: KPP Wadowice

Wadowice

Wadowice - najnowsze informacje

Rozrywka