środa, 29 kwietnia 2020 10:44

5 najpopularniejszych sklepów kosmetycznych wśród Polaków

Autor Głos 24
5 najpopularniejszych sklepów kosmetycznych wśród Polaków

W Polsce istnieje wiele sklepów perfumeryjnych i kosmetycznych - zarówno tych krajowych, jak i zagranicznych. Niektóre z nich można odwiedzić osobiście, są również takie, które działają tylko w Internecie. Tak czy inaczej, wybór jest naprawdę szeroki, co czasem powoduje wiele problemów. W takim przypadku nadal należy wyróżnić te, które są najlepsze w swojej dziedzinie.

Mówiąc “najlepsze” każdy ma na myśli coś innego. Postaraliśmy się jednak ustalić pewne kryteria, na podstawie których mogłaby zostać przeprowadzona ocena. Jest to jakość produktów i ich cena. Ważnym kryterium jest dbałość o klienta i zróżnicowane opcje dostawy, co jest bardzo cenione zarówno w takim wielkim mieście jak Warszawa, jak i w mniejszych miasteczkach. Dla naszych czytelników przygotowaliśmy listę sklepów spełniających te kryteria w 100%.

Rossmann

Jest to jeden z największych i najpopularniejszych sklepów internetowych z kosmetykami i perfumami w Polsce i w UE. Jak nikt inny, Rossmann wie, że dla klientów na Ukrainie kwestia jakości i oryginalności produktów jest priorytetem. Stosując się do tego, zyskuje swoją popularność każdego dnia. Jedną z zalet sklepu są liczne akcje i rabaty, pozwalające kupić kosmetyki taniej niż w jakimś innym miejscu. Zobacz aktualną gazetkę Rossman na stronie rabato.com/pl/rossmann, aby upewnić się, że to właśnie tutaj kupisz zarówno ekskluzywne kosmetyki, jak i jakościowe towary do pielęgnacji ciała. A to wszystko w naprawdę niskiej cenie!

KIK

KIK nie jest sklepem stricte kosmetycznym, ale to właśnie tutaj Polacy lubią kupować towary do pielęgnacji cała oraz wysokiej jakości perfumy. Popularnością cieszą się również sprzedawane w tym sklepie mini zestawy kosmetyków, niezastąpione w podróże oraz szeroki wybór lakierów do paznokci i kosmetyków kolorowych. W Kik znajdziesz zarówno eleganckie codzienne kolory, jak i intensywne, przyciągające wzrok, rozwiązania imprezowe. Jeśli zastanawiasz się, co kupić w KIK, obowiązkowo zajrzyj do gazetki promocyjnej na stronie Rabato. Znajdziesz tam najlepsze oferty tygodnia w cenie niższej od codziennej nawet o 50%!

Hebe

Sklep z prawie nieograniczoną liczbą marek i produktów. Szczególnie uwielbiamy go za marki, takie jak Gosh, Makeup Revolution, Revlon, Nyx i wiele innych. Ponadto sklep stale organizuje promocje i oferuje rabaty, dlatego dla prawdziwych maniaków piękna to prawdziwy dar niebios!

Pigment

Drogerie Pigment działają zarówno stacjonarnie, jak i online. Wyróżnia je szeroki asortyment kosmetyków, a przede wszystkim produktów pielęgnacyjnych. I to właśnie w Pigmencie znajdziemy jeden z najbogatszych w Polsce wybór pędzli do makijażu. Asortyment sklepów stale się poszerza, jak również liczba klientów, którzy robią w nich systematycznie zakupy. Dodatkowym atutem Pigmentu są niskie ceny, korzystny program rabatowy i szybka wysyłka towarów na życzenie klientów.

iHerb

Omawiając najpopularniejsze sklepy kosmetyczne w Polsce, warto również wspomnieć o drogerii, działającej wyłącznie online, ale dobrze znanej każdemu, kto dba o swoje zdrowie i piękno. iHerb jest weteranem zakupów online na świecie, ponieważ istnieje od 1996 r. Sklep oferuje wiele towarów jako kosmetyki pielęgnacyjne i kolorowe, a także dodatki do żywności, witaminy, żywność, artykuły dla dzieci i inne. Ponadto ich ceny są często niższe niż u konkurentów.

W drogeriach i sklepach, które znalazły się na naszej liście, kupuje ponad 80% Polaków. Dlatego, jeśli potrzebujesz wysokiej jakości produktów kosmetycznych w dobrej cenie, obowiązkowo zajrzyj tam i Ty - miła atmosfera, bogaty wybór oraz przystępne ceny poprawią Ci humor i pozwolą nieźle zaoszczędzić!

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje