czwartek, 14 stycznia 2021 12:37

Będzie blokada Pucharu Świata w Zakopanem? Kto chce ją zorganizować?

Autor Mirosław Haładyj
Będzie blokada Pucharu Świata w Zakopanem? Kto chce ją zorganizować?

W Zakopanem w najbliższy weekend mają zostać rozegrane zawody w ramach Puchar Świata w skokach narciarskich. W związku z protestem przedsiębiorców skupionych w grupie Góralskie Veto w mediach pojawiły się informacje o planowanym bojkocie zawodów.

Choć Góralskie Veto oficjalnie odcina się od inicjatywy zablokowania zawodów, mieszkańcy Zakopanego otrzymali informację zaczynająca się od słów "Witaj Przedsiębiorco. Zapraszam Ciebie i Twoich pracowników oraz Wasze rodziny na pokojowy strajk pod Wielką Krokiew w Zakopanem".

Kto stoi za inicjatywą bojkotu Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem? Czy taki krok będzie dobrym posunięciem? Nasze pytania zadaliśmy panu Geraldowi Wolskiemu, taksówkarzowi i przedsiębiorcy ze stolicy polskich Tatr, który powiedział "Veto" Góralskiemu Vetu.

Już niebawem na naszym portalu całość rozmowy z panem Gerardem Wolskim, który został poproszony o opuszczenie grupy Góralskie Veto po tym, jak zwrócił uwagę liderom protestu, że inicjatywa przedsiębiorców nie może być ruchem anty-covidowym.

Czytaj również:

Powiedział “veto” Góralskiemu Vetu. Jak naprawdę wygląda sytuacja na Podhalu?
W naszym cyklu porozmawialiśmy z panem Gerardem Wolskim, który został poproszony o opuszczenie grupy Góralskie Veto po tym, jak zwrócił uwagę liderom protestu, że inicjatywa przedsiębiorców nie może być ruchem anty-covidowym. O inicjatywie przedsiębiorców z Podhala, którzy zorganizowali się w grupi…
Tłumy pod skocznią czy blokada Wielkiej Krokwi? W weekend Puchar Świata w skokach w Zakopanem - w cieniu protestów
W najbliższy weekend w zakopanem odbędzie Puchar Świata w Skokach Narciarskich. Wszystko wskazuje na to, że nie obejdzie się bez przepychanejk z policją. Dlaczego?
koronawirus najnowsze informacje

Fot.: PZN

Podhale

Podhale - najnowsze informacje