poniedziałek, 20 września 2021 09:16

Bochnia: Podziękowano im za podjęty trud i miłość

Autor Mirosław Haładyj
Bochnia: Podziękowano im za podjęty trud i miłość

W weekend 11-12 września na terenie Centrum Aktywnego Wypoczynku w Borku w pełnym słońcu i otoczeniu zieleni odbyła się impreza integracyjna z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego dla rodzin zastępczych i dzieci z terenu powiatu bocheńskiego.

Spotkanie było formą podziękowania dla wszystkich rodzin zastępczych za trud, jaki na co dzień wkładają w opiekę i wychowanie dzieci, które w ich domu znalazły opiekę i miłość.

Podczas Imprezy dorośli mieli okazję do integracji i wymiany doświadczeń, a dzieci wesoło spędziły czas, mając zapewnione różnego rodzaju atrakcje m.in..: zamek dmuchany do skakania, malowanie twarzy, wykonywanie biżuterii, modelowanie balonów oraz smaczny poczęstunek.

Pyszny tort  i ciastka przygotowane przez Cukiernię Tradycyjną - Wojciech Nakielny były miłą niespodzianką dla rodzin i dzieci.

Na imprezie nie zabrakło również Starosty Powiatu Bocheńskiego Pana Adama Korty, który miał okazję poznać rodziny i dzieci oraz porozmawiać z nimi.

Spotkanie zostało zrealizowane w ramach projektu pn. „Wsparcie rodziny i systemu pieczy zastępczej w powiecie Bocheńskim”.

Inf. i foto: Starostwo Powiatowe w Bochni

Bochnia

Bochnia - najnowsze informacje