wtorek, 31 marca 2020 10:16

Brzesko: Ciąg dalszy zakażeń w szpitalu. Zamknięte kolejne oddziały

Autor Mirosław Haładyj
Brzesko: Ciąg dalszy zakażeń w szpitalu. Zamknięte kolejne oddziały

Dyrekcja Szpitala Powiatowego w Brzesku poinformowała w komunikacie o zamknięciu kolejnych oddziałów w placówce w związku z zakażeniem koronawirusem personelu i pacjentów.

Od poniedziałku 30 marca zawieszona została działalność Oddziału Rehabilitacji Ogólnej z Pododdziałem Rehabilitacji Neurologicznej. Decyzją Powiatowego Inspektora Sanitarnego część personelu oraz pacjenci zostali objęci kwarantanną. Jak napisano w komunikacie "pacjenci pozostający w oddziale będą mieli realizowany ustalony plan leczenia". Wznowienie działalności oddziałów przewidywane jest za 7 do 14 dni.

Poniżej prezentujemy całość komunikatu:

Komunikat Dyrektora w sprawie zawieszenia działalności Oddziału Rehabilitacji Ogólnej z Pododdziałem Rehabilitacji Neurologicznej.
Informuję , że w związku z dalszymi stwierdzonymi zakażeniami wirusem SARS-COV-2 wśród personelu medycznego Szpitala Powiatowego w Brzesku w ustaleniu z Powiatowym Inspektorem Sanitarnym z dniem 30.03.2020r zawieszona zostaje działalność Oddziału Rehabilitacji Ogólnej z Pododdziałem Rehabilitacji Neurologicznej. Część personelu oraz pacjenci oddziału decyzją Powiatowego Inspektora Sanitarnego zostają objęci kwarantanną. Pacjenci pozostający w oddziale będą mieli realizowany ustalony plan leczenia.
Zawieszenie działalności związane jest z zaprzestaniem przyjęć do oddziału. Przywrócenie działalności w/w jednostki w chwili obecnej przewidywane jest za 7 do 14 dni.
Koronawirus w Małopolsce. Oprac. Głos24.pl
Infogram
koronawirus najnowsze informacje

Fot. i inf.: SP ZOZ Brzesko

Brzesko

Brzesko - najnowsze informacje