czwartek, 12 października 2023 16:39

Czas demokracji

Autor Marzena Gitler
Czas demokracji

Setki spotkań, rozmów, społecznych  konsultacji, w drodze, we wspólnym marszu, ze świadomością, że  przyszłość znajduje się w naszych rękach, z przesłaniem abyśmy my sami  decydowali o naszych sprawach, mieli wpływ na to, w jaki sposób urządzone będą samorządy i nasze najbliższe otoczenie.

Burmistrz  Wieliczki, samorządowiec nie należący do partii politycznej, konsekwentnie i od wielu lat pracuje na rzecz regionu Wieliczki i metropolii krakowskiej, a dziś wzmacnia listę parlamentarną opozycji demokratycznej w Krakowie, będąc blisko mandatu poselskiego.

CZAS DEMOKRACJI

CZAS DEMOKRACJI Setki spotkań, rozmów, społecznych konsultacji, w drodze, we wspólnym marszu, ze świadomością, że przyszłość znajduje się w naszych rękach, z przesłaniem abyśmy my sami decydowali o naszych sprawach, mieli wpływ na to, w jaki sposób urządzone będą samorządy i nasze najbliższe otoczenie. Burmistrz Wieliczki, samorządowiec nie należący do partii politycznej, konsekwentnie i od wielu lat pracuje na rzecz regionu Wieliczki i metropolii krakowskiej, a dziś wzmacnia listę parlamentarną opozycji demokratycznej w Krakowie, będąc blisko mandatu poselskiego. "Liczba mandatów dla opozycji może zwiększyć się powyżej sześciu w Krakowie w zestawieniu do wyników parlamentarnych w poprzednich wyborach. To jest mój cel, który wspólnie możemy osiągnąć, a Małopolska ma szanse zdecydować o wyborczej wygranej demokratycznego obozu w Polsce - podkreśla Artur Kozioł Burmistrz Wieliczki, kandydujący w wyborach parlamentarnych z okręgu 13 Kraków, powiat: Krakowski, Miechowski, Olkuski, z listy Koalicji Obywatelskiej. "Za nami bardzo aktywne tygodnie, miesiące, które samorządowcy z Ruchu Samorządowego Tak Dla Polski spędzili objeżdżając Polskę i zachęcając mieszkańców do głosowania w nadchodzących wyborach. W naszych rękach bardzo konkretny program wypracowany w ciągu ostatnich lat, którego istotą są wspólnoty lokalne, nasi mieszkańcy - to samorządy są fundamentem polskiej demokracji i gwarancją jej dalszego rozwoju. Nie prześpijmy tych wyborów, każdy głos ma znaczenie!" - zachęca Artur Kozioł Burmistrz Wieliczki.

Opublikowany przez Artur Kozioł Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka Wtorek, 10 października 2023

- Liczba  mandatów dla opozycji może zwiększyć się powyżej sześciu w Krakowie w zestawieniu do wyników parlamentarnych w poprzednich wyborach. To jest mój cel, który wspólnie możemy osiągnąć, a Małopolska ma szanse zdecydować o wyborczej wygranej demokratycznego obozu w Polsce - podkreśla Artur Kozioł, Burmistrz Wieliczki, kandydujący w wyborach parlamentarnych z okręgu 13 obejmującym Kraków oraz powiaty: krakowski, miechowski i olkuski, z listy Koalicji Obywatelskiej.

- Za  nami bardzo aktywne tygodnie, miesiące, które samorządowcy z Ruchu  Samorządowego Tak! Dla Polski spędzili objeżdżając Polskę i zachęcając  mieszkańców do głosowania w nadchodzących wyborach. W naszych rękach jest bardzo konkretny program, wypracowany w ciągu ostatnich lat, którego istotą są wspólnoty lokalne i nasi mieszkańcy.  To samorządy są  fundamentem polskiej demokracji i gwarancją jej dalszego rozwoju. Nie  prześpijmy tych wyborów, każdy głos ma znaczenie! - zachęca Artur Kozioł, Burmistrz Wieliczki.

Artykuł sponsorowany

Wybory 2023 - najnowsze informacje

Rozrywka