wtorek, 11 sierpnia 2020 16:13

Dla kogo materac lateksowy będzie wyborem idealnym?

Autor Artykuł partnera
Dla kogo materac lateksowy będzie wyborem idealnym?

Materace lateksowe sprawdzają się przy każdej okazji. Lateksu syntetycznego nigdy nie dotknie problem zagrzybienia, zawsze pozostanie higienicznie czysty. Być może najważniejsze w materacach lateksowych jest jednak to, że znakomicie się na nich śpi i odpoczywa. Oto trzy wyjątkowo ciekawe modele materaców z pianką lateksową.

Materac Hilding Zorba

Zacznijmy ten przegląd od materaca Hilding Zorba, jak przystało na materac firmowany przez producenta mogącego pochwalić się najdłuższą tradycją. I jak zawsze w przypadku firmy Hilding natrafiamy na wręcz genialne rozwiązania.

Otrzymujemy materac sprężynowy, w których wysokiej jakości sprężyny pracują niezależnie, a lateks zastosowany w piance w dodatkowy sposób czyni odpoczynek i sen przyjemnym i komfortowym. Po firmie Hilding możemy spodziewać się tego, co najlepsze. Zatem materac lateksowy Zorba został wyposażony w specjalny pokrowiec, który nie tylko pięknie wygląda, ale zapewnia również napowietrzenie materaca, jak również aż siedem stref twardości (materac jest przeznaczony dla osób o dowolnej wadze), wieloletnią gwarancję, i przede wszystkim niezwykle wytrzymałą piankę z lateksu, która jest przyjazna każdej sylwetce użytkowników materaca. Prawdziwa klasa, prawdziwy komfort, strzał w dziesiątkę przy wyborze materaca - takie są właśnie materace Hilding, w tym materac Zorba.

Materac dla dzieci Janpol Toni

Wspomnijmy też przy tym krótkim przeglądzie o materacu dziecięcym. Wybieramy za typ wzorcowy Janpol Toni. To materac skonstruowany specjalnie dla naszych pociech. O jakości świadczy opinia wydana przez renomowany Instytut Matki i Dziecka. Nie dość, że jest to materac lateksowy, możemy spodziewać się w nim klasycznej maty kokosowej i lepszej nawet niż w materacach dla dorosłych wentylacji. Wentylacja chroni bowiem przez drobnoustrojami, które nie rozwiną się w dobrze wentylowanym materacu. Ma to szczególne znaczenie, ponieważ obniża zapadalność na choroby przez dziecko. To nie wszystko. Materac jest również antybakteryjny. Mamy więc pewność, że dziecko śpi w bardzo higienicznych warunkach. Materac Toni wspaniale nadaje się na pierwszy, profesjonalny materac dla naszego dziecka. Od początku powinniśmy bowiem dbać o dobrą sylwetkę i komfort malucha. Ponieważ materac jest skierowany do najmłodszych, największą uwagę, oprócz komfortu snu, przywiązano do higieniczności wszystkich komponentów materaca.

Sembella Smart Elasto - lateksowy materac sprężynowy

Jeżeli poszukujemy trochę tańszego materaca, który zmieści się jednak w wysokim standardzie wyznaczanym głównie przez firmę Hilding, to możemy zainteresować się też Sembella Smart Elasto. Mimo przystępnej ceny trudno dopatrzeć się w nim jakichkolwiek mankamentów. Tu również sprężyny pracują w oddzielnych kieszeniach, lateksowa pianka nie pozostawia nic do życzenia pod względem trwałości i komfortu. Całość zostaje dopełniona maksymalną ilością stref twardości - jest ich aż siedem i świetnym pokrowcem, który możemy prac według uznania. Kombinacja pianek (wraz z pianką lateksową) jest bardzo sprytnym rozwiązaniem i zapewnia uczucie leżenia na powierzchni idealnie rozkładającej ciężar ciała. To bardzo udany model materaca lateksowego, który - choć nie kosztuje wiele - broni się pod wszelkimi względami jakości użytkowej.

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje