piątek, 4 sierpnia 2017 14:38

Do Galerii Bronowice dojedziesz rowerem miejskim!

Autor (red)
Do Galerii Bronowice dojedziesz rowerem miejskim!

W piątek, 28 lipca, rowerowa mapa Krakowa poszerzyła się o kolejny punkt: stację zlokalizowaną przy Galerii Bronowice. Bezobsługowa wypożyczalnia rowerów miejskich zlokalizowana jest przy wejściu głównym do centrum handlowego. Stacja Wavelo działa tu przez 24 godziny na dobę.

Galeria Bronowice po raz kolejny postawiła na ekologiczne rozwiązania. Wypożyczalnia rowerów miejskich, która została uruchomiona w pobliżu centrum handlowego, ma na celu zwiększenie udziału rowerów w komunikacji miejskiej, a co za tym idzie – zmniejszenie zanieczyszczeń i ochronę lokalnego środowiska. Klienci Galerii Bronowice mogą korzystać ze stacji rowerowej 24 godziny na dobę przez cały rok. Rowery mogą być wypożyczone i oddane w jednej z wielu stacji rowerowych rozmieszczonych w dogodnych lokalizacjach w mieście.

- Zapraszamy naszych klientów do korzystania z najbardziej ekologicznego i ekonomicznego środka transportu, który pozwala ominąć korki i zaoszczędzić pieniądze. Rower zapewnia również codzienną dawkę aktywności fizycznej i – co najważniejsze – funkcjonuje w zgodzie z naturą. Ponadto wypożyczalnia rowerów miejskich przy naszym centrum handlowym idealnie wpisuje się w plan zrównoważonego rozwoju miasta – mówi Aleksandra Rzońca, dyrektor Galerii Bronowice.  

Więcej informacji na temat funkcjonowania stacji rowerowej: https://wavelo.pl

Kraków - najnowsze informacje

Rozrywka