wtorek, 2 marca 2021 08:12

Doszło do samobójstwa rozszerzonego? Jest śledztwo w sprawie tragedii w Woli Kosnowej

Autor Aleksandra Tokarz
Doszło do samobójstwa rozszerzonego? Jest śledztwo w sprawie tragedii w Woli Kosnowej

Prokuratura Rejonowa w Nowym Sączu wszczęła śledztwo w sprawie pozbawienia życia małżonków w Woli Kosnowej, w gminie Łącko, wskutek użycia broni palnej.

24 lutego do policjantów dotarło zgłoszenie, z którego wynikało, że mąż zabił żonę, następnie odbierając sobie życie. Funkcjonariusze, którzy zostali skierowani na miejsce, na posesji znaleźli ciało 56-letniej kobiety i 62-letniego mężczyzny.

Prokuratura Rejonowa w Nowym Sączu wszczęła śledztwo w sprawie tego zdarzenia.

- Jedną z branych pod uwagę wersji zdarzenia jest tzw. samobójstwo rozszerzone, a w konkretnym wypadku, iż maż najpierw zastrzelił żonę, a następnie sam popełnił samobójstwo też przy użyciu broni palnej – tłumaczy Leszek Karp z Prokuratury Okręgowej w Nowym Sączu.

Słowacy chorzy na koronawirusa trafią do szpitala w Nowym Sączu?
10 pacjentów ze Słowacji zakażonych koronawirusem, u których przebieg choroby jest bardzo ciężki trafi do małopolskich szpitali. Zostaną przewiezieni do placówki w Nowym Targu.

62-latek miał być dobrze znany policji, gdyż w 2012 roku prowadzono postępowanie, które dotyczyło znęcania się nad rodziną, którego mężczyzna miał się dopuścić. Rok później warunkowo je umorzono.

Nowy Sącz

Nowy Sącz - najnowsze informacje

Rozrywka