piątek, 17 maj 2019 12:09

Andrzej Szejna: będę godnie reprezentował nasz region i Polskę w Parlamencie Europejskim

Napisał

Mec. Andrzej Szejna jest kandydatem Koalicji Europejskiej w wyborach do Parlamentu Europejskiego w okręgu obejmującym województwo małopolskie i świętokrzyskie. Jest nr 3 na liście Koalicji Europejskiej.

Prezydent Krakowa prof. Jacek Majchrowski popiera mec. Andrzeja Szejnę, kandydata Koalicji Europejskiej w wyborach do Parlamentu Europejskiego. - Wierzę, że Pan mecenas Andrzej Szejna będzie najlepszym ambasadorem naszego regionu w Parlamencie Europejskim - Jacek Majchrowski, prezydent miasta Kraków. 

– Urodziłem się 46 lat temu w Końskich, dlatego mam szacunek dla wszystkich, którzy dążą do swoich celów a wywodzą się z dużych, średnich i małych miejscowości. W swoim życiu pełniłem wiele ważnych funkcji i zawsze starałem się służyć ludziom – mówi mec. Andrzej Szejna.  – Między innymi byłem wiceministrem gospodarki, pracy i polityki społecznej, doradcą w Ministerstwie Finansów, a także wiceministrem w Urzędzie Komitetu Integracji Europejskiej. Dzięki nabytemu doświadczeniu godnie reprezentowałem nasz region jako Poseł do Parlamentu Europejskiego VI kadencji. Obecnie pełnię funkcję wiceprzewodniczącego Sojuszu Lewicy Demokratycznej oraz jestem członkiem Prezydium Partii Europejskich Socjalistów. W mojej pracy społecznej i zawodowej zawsze staję w obronie ludzkich spraw. Z gruntowną znajomością prawa międzynarodowego oraz 4 języków obcych (angielski, niemiecki, francuski, rosyjski) będę godnie reprezentował nasz region i Polskę w Parlamencie Europejskim.

– Dlatego proszę o Państwa głos w wyborach 26 maja – mec. Andrzej Szejna, kandydat Koalicji Europejskiej w wyborach do Parlamentu Europejskiego, nr 3 na liście

www.facebook.com/szejnaandrzej/

 

 

(red)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.