piątek, 18 październik 2019 11:46

Limanowa: Zginął Adam Pociecha [AKTUALIZACJA]

Napisała

Mężczyzna przed wczoraj wyszedł z domu. Rodzina i policja apelują o pomoc w poszukiwaniach. 

Komenda Powiatowa Policji w Limanowej poszukujem Adama Pociechy. 49-latek ostatni raz widziany był 16 października około godz. 9:30 w Limanowej. Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. 

Rysopis: wzrost 160 cm, waga 60kg, sylwetka szczupła, włosy krótkie siwe, oczy ciemne, twarz pociągła, pełne uzębienie, brak znaków szczególnych. W dniu zaginięcia mężczyzna ubrany był w czarna cienką kurtkę, spodnie jeansy ciemnoniebieskie, miał okulary z oprawkami barwy brązowej. 

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Limanowej  tel: 18 33 79 401.

AKTUALIZACJA:

Jak poinformowała rzecznik prasowa KPP w Limanowej asp. Jolanta Mól, ciało mężczyzny znaleziono dziś ok. godz. 13 w Limanowej w rejonie masywu leśnego za cmentarzem. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich w śmierci poszukiwanego. 

inf. i foto: KPP Limanowa 

Marzena Gitler

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.