wtorek, 2 lutego 2021 14:15

Groźny wypadek na ul. Czystej w Tarnowie! Samochód wjechał w drzewo

Autor Aleksandra Tokarz
Groźny wypadek na ul. Czystej w Tarnowie! Samochód wjechał w drzewo

Do groźnego wypadku doszło wczoraj w godzinach popołudniowych na ul. Czystej w Tarnowie. Kierowca osobowego BMW uderzył w przydrożne drzewo, blokując jeden pas ruchu. Droga w miejscu wypadku przez kilkadziesiąt minut była całkowicie zablokowana.

Z niewyjaśnionych jak na razie przyczyn 21-letni kierowca mieszkaniec powiatu tarnowskiego nie zapanował nad pojazdem, którym kierował i uderzył bokiem bmw w przydrożne drzewo. W samochodzie wspólnie z kierowcą podróżował jego rówieśnik, 21-letni mieszkaniec Tarnowa.

Na miejscu pracowali ratownicy medyczni, strażacy PSP z Tarnowa oraz policjanci WRD. Kierowca nie odniósł większych obrażeń, natomiast pasażer z urazem nogi został przetransportowany do tarnowskiego szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

W Łukanowicach powstał bałwan gigant!
W sobotę, 30 stycznia w Łukanowicach odbyło się lepienie bałwana giganta. Organizatorem tego przedsięwzięcia było Stowarzyszenie Łukanowice „Aktywni Razem”. Po krótkiej odwilży za oknami znów pojawiły się spore ilości śniegu. O ile dla drogowców i samorządów jest to prawdziwe utrapienie, o tyle dla…

Kierowca w chwili wypadku był trzeźwy. Wyjaśnieniem przyczyn i okoliczności tego wypadku zajmą się policjanci tarnowskiej komendy.

fot. KMP Tarnów

Tarnów - najnowsze informacje