sobota, 16 kwietnia 2022 10:52

“Gwałć ukraińskie baby”. Porażające słowa żony rosyjskiego żołnierza

Autor Katarzyna Jamróz
“Gwałć ukraińskie baby”. Porażające słowa żony rosyjskiego żołnierza

Służbie Bezpieczeństwa Ukrainy udało się przechwycić rozmowę rosyjskiego małżeństwa, podczas której 27-latka nakłaniała męża do gwałcenia ukraińskich kobiet. Dziennikarze ujawnili dane osobowe pary.

We wtorek (12 kwietnia) Służba Bezpieczeństwa Ukrainy opublikowała fragment rozmowy pomiędzy dwojgiem Rosjan. Jak podano, żona zachęcała męża, by ten “gwałcił ukraińskie baby”. Jedyne, o co poprosiła mężczyznę, to o to, by ten się zabezpieczał.

" – Gwałć tam ukraińskie baby. Nic mi nie mów. Dobra?
– Gwałcić i nic ci nie mówić?
– Tak, żebym nic nie wiedziała. A co?
– Mogę, tak?
– Tak, pozwalam. Tylko zabezpieczaj się.
– Dobrze"

– tak brzmiała przerażająca rozmowa rosyjskiego małżeństwa.

Dziennikarzom programu Schemy i Radia Swoboda udało się ustalić tożsamość pary. Zdobyli dostęp do rosyjskich numerów telefonów rozmówców oraz zidentyfikowali ich w mediach społecznościowych. 27-latka, która zachęcała męża do bestialskiego czynu, to Olga Bykowska, a jej mąż to Roman Bykowskij. Para pochodzi z obwodu orłowskiego (na zachodzie Rosji). Według dziennikarzy, małżeństwo mieszka na anektowanym Krymie.

Jak informuje Ukraińska Prawda, mężczyzna miał służyć w Rosgwardii i w pułku, który brał udział w aneksji Krymu. Z małżeństwem skontaktowało się Radio Swoboda. Mężczyzna potwierdził swoje imię i nazwisko, a także przekazał, że obecnie znajduje się w Sewastopolu. Kiedy dowiedział się, że dzwoni do niego dziennikarz, stwierdził, że to nie jego głos jest zarejestrowany na nagraniu. Olga Bykowska podczas rozmowy telefonicznej potwierdziła, że jej małżonek przebywa w Sewastopolu oraz dodała, że jest ranny i trafił do szpitala wojskowego. Po rozmowie z dziennikarzem kobieta usunęła swoje konto w Vkontakte. Rosjanka w 2017 r. została matką.

Dziennikarze przekazali, że głosy ich rozmówców brzmiały tak, jak na zamieszczonym nagraniu.

Źródło: pravda.com.ua
Europa i świat

Europa i świat - najnowsze informacje