niedziela, 12 stycznia 2020 20:20

Justyna Kowalczyk kwestowała na Kasprowym. Wiadomo ile zebrała!

Autor Tomasz Stępień
Justyna Kowalczyk kwestowała na Kasprowym. Wiadomo ile zebrała!

Mocna ekipa kwestowała w czasie 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na Kasprowym Wierchu. Wszyscy, którzy wjechali na szczyt mogli spotkać Justynę Kowalczyk ze swoim partnerem Kacprem Tekielim, w towarzystwie Sebastiana Karpiela-Bułecki i Andrzeja Bargiela. Wszyscy z puszkami w rękach!

Dzisiaj wszyscy wspierajmy WOŚP !!! W składzie Justyna Kowalczyk - oficjalna strona @Sebastian Karpiel-Bułecka i Kacper Tekieli czekamy na Was na górze ❤️ Do zobaczenia!

Gepostet von Andrzej Bargiel am Sonntag, 12. Januar 2020

Nasza mistrzyni i multimedalistka pochwaliła się w mediach społecznościowych kwotą, jaką udało się jej zebrać. Trzeba przyznać, że robi wrażenie.

- Przez 5,5h zebrałam ok 4800zł. To był wspaniały dzień!!!!

- pisze Justyna Kowalczyk.

Przez 5,5h zebrałam ok 4800zl 💪 ❤️ ❤️ Teraz zmykam szybko do Strbskiego Plesa na trening moich przyszłych olimpijek! To był wspaniały dzień!!!!

Gepostet von Justyna Kowalczyk - oficjalna strona am Sonntag, 12. Januar 2020

Kwestowanie w Finale WOŚP nie było końcem obowiązków w tym dniu dla polskiej mistrzyni. Justyna Kowalczyk pełni funkcję asystenta głównego trenera Kadry Narodowej Kobiet w biegach narciarskich.

- Teraz zmykam szybko do Strbskiego Plesa na trening moich przyszłych olimpijek!

- poinformowała na facebooku.

Udział w zbiórce WOŚP na rzecz zakupu najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji zrobił duże wrażenie na fanach mistrzyni, co wyrazili w komentarzach:

- Pani Justynko, dumna jestem z Pani, ma Pani Serducho nie tylko do sportu, obserwuje Pani poczynania na trasach narciarskich od lat i nie raz przyprawila mnie Pani o lzy szczescia, a pomaganie dzieciom to jak zdobycie olimpijskiego medalu - szacun ogromniasty
- Chapeau bas, jest Pani nie tylko Wielkim sportowcem ale przede wszystkim Wielkim człowiekiem. Wszystkiego najcudowniejszego

Fot: Facebook Justyna Kowalczyk

Podhale - najnowsze informacje