czwartek, 19 stycznia 2023 08:00

Kraków. Chciała tylko odzyskać odholowany samochód. Teraz sprawą zajmie się policja

Autor Mirosław Haładyj
Kraków. Chciała tylko odzyskać odholowany samochód. Teraz sprawą zajmie się policja

Jak poinformowali krakowscy strażnicy miejscy, we wtorek 17 stycznia do jednego z ich oddziałów, zgłosiła się kobieta w sprawie odholowanego samochodu. W trakcie wyjaśniania sprawy okazało się, że w pojeździe zostały podmienione tablice rejestracyjne i że najprawdopodobniej zrobił to syn właścicielki.

Staż miejska odholowała samochód  ul. Skawińskiej, po tym, jak został on nielegalnie zaparkowany na miejscu dla osób niepełnosprawnych. Kobieta, która zgłosiła się do jednego z posterunków straży miejskiej w celu jego odebrania musiała się mocno zdziwić, gdy okazało się, że w samochodzie zostały podmienione tablice rejestracyjne. Podejrzenie o dokonanie tego czynu padło na jej syna. Jak informują strażnicy, odholowany samochód nie został kobiecie wydany.

– W trakcie czynności wyjaśniających wyszło na jaw, że w pojeździe zostały podmienione tablice rejestracyjne i najprawdopodobniej takiej zamiany dokonał syn właścicielki. W związku z zaistniałą sytuacją pojazd nie został wydany, a całość sprawy została przekazana policji

– relacjonują.

Inf. i foto: straż miejska

Kraków

Kraków - najnowsze informacje