czwartek, 31 października 2019 10:53

Limanowa: Zmiana organizacji ruchu wokół cmentarza

Autor Marzena Gitler
Limanowa: Zmiana organizacji ruchu wokół cmentarza

Osoby odwiedzajace groby swoich bliskich w Limanowej samochodem czekają tradycyjnie ograniczenia w związku z dużym ruchem przy cmentarzu. Jak zmieni się organizacja ruchu 1 listopada?

1 listopada w godzinach 7.00-17.00 plan organizacji ruchu przewiduje zamknięcie ruchu dla pojazdów na odcinku ul. Księdza Łazarskiego od skrzyżowania z ul. Mordarskiego do skrzyżowania z ul. Szwedzką.

Od ul. Płk. Jońca w kierunku ul. Księdza Łazarskiego można będzie dojechać do wysokości parkingu prywatnego za mostkiem, dalszy odcinek tej drogi do skrzyżowania z ul. Szwedzką będzie zamknięty dla ruchu pojazdów. Cała ulica Szwedzka będzie wyłączona dla ruchu pojazdów.

Ruch pojazdów po ul. Bronisława Czecha od ul. Krakowskiej odbywać się będzie do skrzyżowania z ul. Owocową, a dalszy odcinek tej drogi będzie wyłączony dla ruchu pojazdów. Ul. Bronisława Czecha od strony ulicy Grunwaldzkiej można będzie dojechać do wysokości skrzyżowania z mostem na wysokości Cmentarza Komunalnego, dalszy odcinek drogi będzie udostępniony wyłącznie dla ruchu pieszych.

Bezpieczeństwo wszystkich, którzy chcą godnie uczestniczyć w obchodach Dnia Wszystkich Świętych wymaga szczególnej ostrożności, dlatego prosimy o bezwzględne stosowanie się do obowiązujących w tym dniu znaków na drogach oraz poleceń służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo i porządek - apeluje limanowska Policja.

Odwidzającym tego dnia Limanowę, którzy mnie mieszkają w okolicach przypominamy, że obowiązują też objazdy w związku z modernizacją rynku:

Limanowa: Drogowa rewolucja na rynku. Kiedy się skończy?

inf. UM Limanowa

Limanowa - najnowsze informacje