wtorek, 23 lutego 2021 13:03

Mecze w internecie za darmo - gdzie możesz je oglądać?

Autor Artykuł sponsorowany
Mecze w internecie za darmo - gdzie możesz je oglądać?

Każdy Polak chciałby oglądać mecze w internecie za darmo, jednakże wiele osób nie ma wręcz pojęcia, jak to robić. Dlatego też dziś przedstawimy ci, w jaki sposób możesz oglądać mecze w internecie – kompletnie za darmo!

Płatne strony – nie warto z nich korzystać

W Internecie nietrudno znaleźć portal z transmisjami z meczów, gdzie dostęp uzyskuje się wysyłając płatny kod SMS. Może nie wszyscy o tym wiedzą, ale płatności na takie strony są nielegalne. Nie ma znaczenia, czy zapłacimy 5 czy 10 złotych. Zgodnie z obecnymi polskimi przepisami, takie działania mogą przynieść nieprzyjemne konsekwencje prawne.

Decydując się na oglądanie meczu w Internecie, powinniśmy wiedzieć, które strony internetowe są legalne, a jakie nielegalne. Musimy zwracać uwagę na to, komu płacimy i w jakim celu. Należy wziąć pod uwagę, że nawet w przypadku nielegalnego zakupu transmisji nie możemy nakładać żadnych wymogów na takich ,,dostawcach” ponieważ funkcjonują oni nielegalnie, więc transmisja może być nawet w 360p – nawet jeśli teoretycznie transmisja powinna być w HD.

Wiele osób twierdzi, że darmowe gry online są zarezerwowane tylko dla witryn o wątpliwej legalności. Nie jest to do końca poprawne, bo z pewnością w internecie jest wiele serwisów, które zapewniają bezpłatne oglądanie meczy – przykładem tu może być www.meczyki.net.pl – jeden z najlepszych dostawców meczów online w internecie – dodatkowo w legalny sposób.

Wracając do tematu, powinniśmy przede wszystkim unikać serwisów z reklamami, lub takich, do których należy wysyłać sms-y lub klikać w reklamy. Aby jednak te mecze były dostępne online za darmo, musimy wiedzieć, gdzie je znaleźć.

Kto oferuje mecze za darmo?

Wielu bukmacherów w naszym kraju oferuje obstawianie meczów piłkarskich, ale tylko najlepsi mogą ci zaoferować oglądanie transmisji za darmo – i to w dodatku całkowicie legalnie. Chcesz obejrzeć grę online? Wystarczy, że założysz konto u legalnego bukmachera i zaczniesz obstawiać mecze na żywo. Na przykład STS umożliwia oglądanie LaLiga, Bundesligi, itp. Jakby mało, można zobaczyć turnieje Wielkiego Szlema, mecze koszykówki (w tym NBA!) I wiele innych podobnych gier.

Pamiętaj jednak, że nie każdy legalny bukmacher oferuje to samo. Na przykład w Betclic TV będziemy oglądać ciekawsze mecze piłkarskie niż „bezpłatne” strony internetowe, na których można się też spodziewać SMS-ów czy reklam. Zależy to głównie od naszych osobistych potrzeb.

Jeśli chcesz obstawiać zakłady na mecze online

Pamiętaj o tym, że przed tym, jak postawisz na mecze online, musisz trochę się o danym sporcie dowiedzieć. Chodzi mniej więcej o to, że powinniśmy mieć jakieś doświadczenie w konkretnym sporcie, na który chcemy postawić. Dlaczego to takie ważne? Cóż, z tego powodu, bo jeśli jesteśmy doświadczeni lub zainteresowani danym tematem, będziemy już znać pewne zachowania (taktyki), dzięki czemu będziemy mniej więcej wiedzieć, czego się możemy spodziewać po danej drużynie.

Oczywiście możesz też obstawiać bez żadnej wiedzy i zainteresowania jakimś sportem, ale wtedy szansa na obstawienie przez nas określonego typu z sukcesem jest naprawdę niewielka. Piłka nożna to najpopularniejszy sport w kraju i cieszy się coraz większym zainteresowaniem kibiców, dlatego bukmacherzy dostosowują swoje oferty do aktualnych potrzeb rynku. Promocje, bonusy i wysokie kursy oferowane przez zakłady sportowe są często mocno związane z piłką nożną. To część polityki marketingowej bukmachera, która ma na celu przyciągnięcie jak największej liczby uczestników. Czasami mimo wszystko nie warto jest obstawiać najważniejszych lig, ponieważ bukmacherzy często wtedy wystawiają najlepszych analityków, co sprawia, że bardzo ciężko jest wygrać na danym zakładzie. Naturalnie nikt nie powstrzymuje cię przed postawieniem danego zakładu, ale z drugiej strony w ten sposób będziesz w stanie zaoszczędzić swoje pieniądze.

Sport

Sport - najnowsze informacje

Rozrywka