poniedziałek, 8 marca 2021 10:46

Morderstwo w Nowym Sączu! Ojciec miał zabić syna

Autor Aleksandra Tokarz
Morderstwo w Nowym Sączu! Ojciec miał zabić syna

Wczoraj, 7 marca, około godz. 20:30 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu z Centrum Powiadamiania Ratunkowego otrzymał zgłoszenie, według którego w jednym z domów na terenie Nowego Sącza ojciec zabił syna, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia.

- Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci, którzy ujawnili ciało 39-letniego mężczyzny - informuje podkom. Justyna Basiaga, rzecznik prasowy sądeckiej policji.

W wyniku podjętych działań około godz. 20:50 na ul. Nawojowskiej policjanci zatrzymali podejrzewanego o ten czyn 64-letniego ojca denata. W momencie zatrzymania był nietrzeźwy.

Przez wiele godzin na miejscu pracowała grupa dochodzeniowa pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Nowym Sączu. Przeprowadzono oględziny, zabezpieczono ślady, a także przesłuchani zostali świadkowie. Zatrzymany 64-latek będzie przesłuchiwany w najbliższym czasie.

Co z budową skateparku i pumptracku w Starym Sączu?
O budowie skateparku i rowerowego pumptracku w Starym Sączu mówiło się od pewnego czasu. Sprawa nabrała rozpędu, gdy pojawiły się pieniądze z tarczy dla gmin górskich. Wiadomo już, że obiekty nie powstaną przy stawach, tak jak do tej pory planowano.

- Z uwagi na dobro postępowania na tym etapie nie udzielamy więcej informacji. Okoliczności i przyczyny tego zdarzenia są przedmiotem intensywnych ustaleń śledczych - dodaje rzeczniczka.

fot. ilustracyjne

Nowy Sącz

Nowy Sącz - najnowsze informacje