środa, 11 stycznia 2023 15:05

[AKTUALIZACJA] Mszana Dolna: Zaginiony 17-latek został odnaleziony. Ojciec wysadził go pod szkołą do której nie dotarł

Autor Mirosław Haładyj
[AKTUALIZACJA] Mszana Dolna: Zaginiony 17-latek został odnaleziony. Ojciec wysadził go pod szkołą do której nie dotarł

Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Mszanie Dolnej prowadzili poszukiwania za zaginionym 17-latkiem, który 10 stycznia około godziny 8:20 został przywieziony do szkoły w Mszanie Dolnej przez swego ojca do której jednak nie dotarł oddalając się w nieznanym kierunku. 11 stycznia został odnaleziony.

Według niepotwierdzonych informacji zaginiony w dniu wczorajszym t.j. pomiędzy godz. 13:00 – 14:00 miał być widziany w rejonie sklepu „Biedronka” przy ul. Krakowskiej w Mszanie Dolnej.

Rysopis: wiek z wyglądu około 18-19 lat, wzrost około 180 centymetrów, sylwetka szczupła, włosy krótkie, kolor ciemny blond (wygolone po bokach), oczy niebieskie. W chwili zaginięcia mężczyzna ubrany był w spodnie sportowe (dresowe) koloru ciemnego, bluzę sportową koloru czarnego –rozpinaną, obuwie sportowe typu adidasy koloru czarnego z białą podeszwą. Osoba zaginiona nie posiada przy sobie telefonu komórkowego oraz żadnych dokumentów.

W związku z powyższym Komisariat Policji w Mszanie Dolnej zwraca się z prośbą, o przekazywanie wszelkich informacji na temat aktualnego miejsc przebywania zaginionego kontaktując się na tel. 47 83 45 650 Policji w Mszanie Dolnej lub Komendy Powiatowej Policji w Limanowej tel. 47 83 45 400.

Fot. i inf.: KPP Limanowa

Limanowa - najnowsze informacje

Rozrywka