poniedziałek, 21 listopada 2022 13:18

Na ten koncert nie warto żałować pieniędzy. Wkrótce rusza sprzedaż biletów!

Autor Marzena Gitler
Na ten koncert nie warto żałować pieniędzy. Wkrótce rusza sprzedaż biletów!

"Englishman In New York", "Every Breath You Take", "Roxanne", "Message In A Bottle" - największe przeboje Stinga bedzie można na żywo usłyszeć w Krakowie. Artysta potwierdził, że zagra w Tauron Arenie 20 lipca 2023 r., a już za kilka dni rusza sprzedaż biletów.

"Lubimy zaczynać tydzień od takich dobrych informacji! Sting powraca do TAURON Arena Kraków, by zagrać swoje ponadczasowe hity! Artysta wystąpi 20 lipca 2023 roku w ramach trasy "My Songs 2023" - zapowiedziała dziś Tauron Arena Kraków.

🎸 Lubimy zaczynać tydzień od takich dobrych informacji! Sting powraca do TAURON Arena Kraków, by zagrać swoje...

Opublikowany przez TAURON Arena Kraków Poniedziałek, 21 listopada 2022

Sting zagra w Krakowie w ramach swojej trasy koncertowej "My Songs". Na koncercie towarzyszyć mu będzie elektryczny, rockowy zespół. "My Songs" to drugi studyjny album wokalisty z nowymi interpretacjami już wcześniej nagranych, przebojowych utworów. Wydana w maju 2019 roku płyta w Polsce uzyskała status platynowej płyty.

Podczas koncertu usłyszymy żywiołowy i dynamiczny występ i największe przeboje 17-krotnego zdobywcy nagrody Grammy, znanego z The Police i jako artysty solowego. Fani artysty będą mogli na żywo usłyszeć tak lubiane utwory jak "Englishman In New York", "Every Breath You Take", "Message In A Bottle", "Fields of Gold", "Shape of my Heart", "Demolition Man" i "Roxanne".  

71-letni wokalista występował już wiele razy w stolicy Małopolski. Ostatnio odwiedził Kraków w listopadzie 2019 r. Wówczas również zagrał w Tauron Arenie Kraków.

Bilety w przedsprzedaży dla wybranych klientów będą już od 23 listopada, a w sprzedaży ogólnej od 25 listopada na stronie internetowej livenation.pl. Więcej informacji o trasie, biletach i fanklubie można znaleźć na stronie sting.com.

fot. Wikipedia

Kraków

Kraków - najnowsze informacje