poniedziałek, 16 maja 2022 11:33

Najlepsi bukmacherzy na polskim rynku - kto jest w czołówce?

Autor Artykuł sponsorowany
Najlepsi bukmacherzy na polskim rynku - kto jest w czołówce?

Wiadomo, że w Polsce jest coraz więcej bukmacherów, u których można zawierać zakłady. W czołówce rankingów bukmacherskich utrzymują się jednak te, które są na rynku dość długo. Najlepsi bukmacherzy bardzo mocno walczą o dominację na rynku. W tej chwili dla stałych graczu wydaje się, że najlepszą ofertę ma Fortuna. Należy zwrócić uwagę też na często niedoceniany przez graczy LVBET, który też ma mnóstwo promocji dla stałych graczy oraz dość wysokie kursy na poszczególne zdarzenia.

Fortuna, czyli bukmacher, który dba o swoich klientów

Ten bukmacher w ostatnich miesiącach ma mnóstwo promocji dla swoich stałych graczy, dzięki czemu można w pewnym stopniu grać ubezpieczone zakłady. Pierwszą z promocji, która u nich występuje cyklicznie są Godziny Mistrzów. Kiedy chcemy otrzymać zwrot środków na konto w postaci punktów FKP to musimy wpłacić depozyt w podanym czasie przez tego bukmachera i zagrać kupon za 100 zł. Musi on zostać rozstrzygnięty w ciągu pięciu dni od jego postawienia, aby otrzymać zwrot na konto, który jest wypłacany w wysokości 50 zł za pomocą punktów FKP.

Druga promocja, która występuje u nich w tej chwili co poniedziałek jest taka, że kiedy wpłacimy 30 zł w odpowiednich godzinach i z kodem promocyjnym to otrzymamy 30 złotych w punktach FKP w momencie postawienia kuponu. Na zrealizowanie bonusu mamy 12 godzin od momentu wpłaty środków na konto Fortuny. Warto obserwować ofertę tego bukmachera, bo mogą się u nich pojawić jeszcze inne oferty dla graczy.

LVBET, czyli bukmacher, który ma liczne promocje dla stałych klientów

Bukmacher LVBET praktycznie w każdy weekend oferuje swoim klientom bonus od depozytu, który wynosi 50 procent od wpłaconej stawki lub bonus z mnożnikiem razy 25, dzięki czemu mamy możliwość postawienia zakładu o wyższej stawce. Otrzymamy zakład bez ryzyka, który będzie ustalony od 2 procent wniesionego depozytu i ten otrzymany wynik będzie pomnożony razy 25. Na wykorzystanie bonusu ma się aż 31 dni. W środku tygodnia nieraz też są u nich promocje z okazji europejskich pucharów w piłce nożnej i można otrzymać bonus od depozytu wynoszący 50 procent wpłaconej gotówki

Praktycznie co drugi weekend też można u nich postawić zakład na Player Bets. W razie przegranej można otrzymać zwrot stawki, ale zdarzenia na tym kuponie muszą być rozstrzygnięte do końca dnia, w którym zakład był stawiany.. PlayerBets dotyczy statystyk zawodników w meczach najpopularniejszych lig świata w piłce nożnej oraz takich rozgrywek jak NBA i NHL. Można wybrać na przykład selekcję, czy dany zawodnik zdobędzie określoną ilość punktów w meczu NBA.

Wiadomo, że na rynku w Polsce wśród bukmacherów jest bardzo duża konkurencja. Warto zwracać uwagę na ilość promocji dla nowych graczy, ale nie należy zapominać też o tym, że bardzo ważne są bonusy dla stałych klientów, którzy grają regularnie. Najlepsi bukmacherzy, jeżeli chodzi o ofertę dla regularnie grających graczy to w tej chwili Fortuna oraz LVBET. Jednak nie należy zapominać o takich bukmacherach jak STS, Betclic, Etoto, forbet, którzy mają też ciekawe promocje z okazji różnych ważnych wydarzeń sportowych dziejących się na świecie.

Sport

Sport - najnowsze informacje