wtorek, 29 sierpnia 2023 06:15

Nie żyje motocyklista. Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku

Autor Mirosław Haładyj
Nie żyje motocyklista. Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku

Policjanci z Komisariatu Policji w Grybowie pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło sobotę w miejscowości Gródek w powiecie nowosądeckim. 42-letni motocyklista w wyniku poniesionych obrażeń zmarł w szpitalu. Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę.

W sobotę (tj. 26 sierpnia) ok. godziny 16:00 w miejscowości Gródek na drodze krajowej nr 28 doszło do tragicznego wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego i motocykla.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 18-letni mieszkaniec Sądecczyzny, kierując samochodem marki Volkswagen z niewyjaśnionych przyczyn, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z prawidłowo jadącym motocyklem marki Harley Davidson.  
W wyniku zdarzenia 42-letni kierujący i 39-letnia pasażerka motocykla oraz 17- letni pasażer volkswagena z ciężkimi obrażeniami ciała zostali przetransportowani do szpitala.

Niestety kierujący motocyklem w wyniku poniesionych obrażeń zmarł w szpitalu. Przez wiele godzin, na miejscu policjanci z Zespołu Wypadkowego Wydziału Ruchu Drogowego oraz biegły sądowy z zakresu ruchu drogowego prowadzili oględziny.

Wszystkie wykonane przez nich czynności, opinia biegłego oraz prowadzone w tej sprawie śledztwo, pozwolą dokładnie wyjaśnić okoliczności i przyczyny tego tragicznego wypadku.

Inf. i foto: policja

Nowy Sącz

Nowy Sącz - najnowsze informacje

Rozrywka